Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

ZMIANA ZASAD PUNKTACJI I NAGRADZANIA

Data utworzenia : 2013-01-31 23:46 | Ostatni komentarz 2013-03-02 17:31

Redakcja LOVI

4562 Odsłony
15 Komentarze

Biorąc pod uwagę problemy z zeszłego miesiąca, uwagi Użytkowników Forum i dbałość o jakość wypowiedzi na Forum zdecydowaliśmy się na zmianę zasad punktowania oraz nagradzania. Mamy nadzieję, że to pozwoli na zminimalizowanie kłopotów, z którymi borykaliśmy się w styczniu. Od dnia 1 lutego br. następuje zmiana zasad punktacji i nagradzania. Od teraz każdy użytkownik ma pulę 20 punktów miesięcznie, którą może rozdać w ramach serwisu innym użytkownikom. Mamy nadzieję, że te cenne 20 punktów zostanie rozdane w głosowaniu na naprawdę najbardziej pomocne wypowiedzi. Użytkownik, który otrzymał nagrodę w wyniku zgromadzonych punktów nie może wygrać nagrody poprzez zgromadzenie punktów w następnym miesiącu. Może on jednak w następnym miesiącu zostać nagrodzony przez niezależne jury złożone z ekspertów firmy Lovi za najbardziej wartościowe posty. Użytkownik, który otrzymał nagrodę w wyniku wytypowania przez jury, nie może być wytypowany jako zwycięzca przez jury w następnym miesiącu, ale może wygrać nagrodę poprzez zgromadzenie punktów oddanych przez innych użytkowników za wartościowe wypowiedzi. Wiemy, że 20 punktów miesięcznie do rozdysponowania to nie jest wiele, z drugiej jednak strony uważamy, że jest to wystarczająca ilość, by nagrodzić tylko te najbardziej wartościowe i pomocne wypowiedzi na Forum. Mamy nadzieję, że zmiany te przyczynią się do wzrostu jakości naszego Forum, że będzie to sympatyczne miejsce wymiany doświadczeń i wzajemnej pomocy, czego sobie i Wam życzymy : ) Pozdrawiamy Redakcja LOVI

2013-02-03 16:26

Świetne rozwiązanie ;)

2013-02-03 13:52

Ja również uważam, że obecnie zasady są bardziej przejrzyste. Widzę zresztą, że szybo zareagowano na nadużycia i niektórym już pościnano punkty. Fajnie, że ktoś nad tym czuwa.

2013-02-03 13:47

no i super ale i tak widac ze sytuacja sie powtarza ...

2013-02-02 18:15

Super, jestem za! Ja zanim przeczytałam nowe zasady oddałam już mój jeden cenny głosik :P No to teraz trzeba będzie na niego baaaardzo zasłużyć :D Ale o to tu przecież chodzi. żeby nasze porady były pomocne, treściwe a nie pisane .....ilościowo

2013-02-01 08:02

Super zmiany, wszystko będzie jasne i przejrzyste ;) Byleby tylko zapanować nad kontami które służą do przyznawania sobie punktów i będzie po prostu super.

2013-02-01 00:24

Dziękuje bardzo za zmianę zasad.Nie będzie mnie korcić:)

2013-02-01 00:03

Bardzo fajne nowe zasady. I jeszcze gdzieś może Lovi dodajcie informację, że posty można edytować i nie trzeba pisać nowego jak się czegoś zapomniało, bo potem wychodzą takie po zdaniu 2 komentarze.