Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

ZMIANA ZASAD PUNKTACJI I NAGRADZANIA

Data utworzenia : 2013-01-31 23:46 | Ostatni komentarz 2013-03-02 17:31

Redakcja LOVI

4568 Odsłony
15 Komentarze

Biorąc pod uwagę problemy z zeszłego miesiąca, uwagi Użytkowników Forum i dbałość o jakość wypowiedzi na Forum zdecydowaliśmy się na zmianę zasad punktowania oraz nagradzania. Mamy nadzieję, że to pozwoli na zminimalizowanie kłopotów, z którymi borykaliśmy się w styczniu. Od dnia 1 lutego br. następuje zmiana zasad punktacji i nagradzania. Od teraz każdy użytkownik ma pulę 20 punktów miesięcznie, którą może rozdać w ramach serwisu innym użytkownikom. Mamy nadzieję, że te cenne 20 punktów zostanie rozdane w głosowaniu na naprawdę najbardziej pomocne wypowiedzi. Użytkownik, który otrzymał nagrodę w wyniku zgromadzonych punktów nie może wygrać nagrody poprzez zgromadzenie punktów w następnym miesiącu. Może on jednak w następnym miesiącu zostać nagrodzony przez niezależne jury złożone z ekspertów firmy Lovi za najbardziej wartościowe posty. Użytkownik, który otrzymał nagrodę w wyniku wytypowania przez jury, nie może być wytypowany jako zwycięzca przez jury w następnym miesiącu, ale może wygrać nagrodę poprzez zgromadzenie punktów oddanych przez innych użytkowników za wartościowe wypowiedzi. Wiemy, że 20 punktów miesięcznie do rozdysponowania to nie jest wiele, z drugiej jednak strony uważamy, że jest to wystarczająca ilość, by nagrodzić tylko te najbardziej wartościowe i pomocne wypowiedzi na Forum. Mamy nadzieję, że zmiany te przyczynią się do wzrostu jakości naszego Forum, że będzie to sympatyczne miejsce wymiany doświadczeń i wzajemnej pomocy, czego sobie i Wam życzymy : ) Pozdrawiamy Redakcja LOVI

2013-02-27 13:58

jestem tu od wczoraj a punkty w rankingu wzrastają jak grzyby po deszczu:) wczesniejszych zasad nie znam ale te widzę są w porządku:)

2013-02-21 13:47

sprawiedliwie chociaż będzie :) ja lubię dzielić się poradami z innymi a dużo wiem z książek a także i od swojego lekarza oraz znajomej położnej. Mam nadzieję że kiedyś moje wypociny się komuś przydadzą i zostaną docenione sprawiedliwie :)

2013-02-14 10:13

Zalogowałam się dzisiaj na forum, ale nie przeczytałam Waszych zasad. Ale teraz już wszystko wiem.

2013-02-05 09:56

No tak pewnie by było w sumie o tym nie pomyślałam:)Pozdrawiam!!!!

2013-02-05 09:06

Mamunia, gdybyśmy tylko my typowali zwycięzców, niebawem pojawiłyby się opinie, iż jesteśmy niesprawiedliwi lub produkty dajemy po znajomości. Dlatego 50% zwycięzców typujecie Wy, a 50% my.

2013-02-04 19:07

Ja bym była za tym ,by wszystkie nagrody były przyznawane przez jury za naprawdę przydatne posty,za zaangażowanie w tworzenie tego forum.Bo moim zdaniem mimo zmiany i tak niemiłe sytuacje będą się powtarzać.W sumie już jest to zauważalne:(Dobrze,że redakcja śledzi na bieżąco forum i szybko reaguje na próby nabijania punktów

2013-02-03 21:53

Bardzo fajne,jasne zasady:))

2013-02-03 20:01

Teraz dopiero wyczaiłam ten wątek, a zastanawiałam się o co chodzi z tym "pozostało ci ileś tam punktów", ja sobie tak klikałam w sumie na fajne wypowiedzi, które moim zdaniem są pomocne ale teraz będę rozważniejsza bo miesiąc jest długi:)