Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Punktowanie po znajomości

Data utworzenia : 2013-01-23 01:13 | Ostatni komentarz 2018-08-09 09:48

Redakcja LOVI

10776 Odsłony
27 Komentarze

Witajcie wieczorową porą:-) Zauważyliśmy, że pojawiły się sytuacje, w których użytkowniczki punktują wzajemnie swoje wypowiedzi w dużej ilości, bynajmniej nie za ich jakość. To naprawdę widać w systemie. Prosimy nie róbcie tego, to nie fair w stosunku do reszty użytkowników. Jeśli już chcecie postawić znajomej punkcik to za pomocny post, a nie post typu "Hmm, chyba jednak to zrobię" (2 punkty). Dbajmy o jakość wypowiedzi na forum i bądźmy uczciwi. Pozdrawiamy, Redakcja LOVI

2013-01-23 14:07

nie chce nikogo oskarżać ale jak to mozliwe , że 200 pkt w dzień jest?Porady są naprawdę super i korzystam .Punkty??? ja dziękuję za coś takiego i nie chcę. ja pisze bo nie mam sie komu wygadac w domu,będąc tylko z synkiem.i czuje radość ze są mamy , które mnie rozumieją.Proud Mommy i P.Janik zgadzam się.

2013-01-23 12:52

W konkursach, w których wygrywa się na ilość głosów nigdy nie będzie uczciwości.

2013-01-23 11:05

Niestety pomysłowość ludzka nie zna granic ;) Gdy nie można punktować samej siebie zawiązały się sojusze i konta widmo... Z czasem to minie mam nadzieję ;) Może pomyślicie o wprowadzeniu bana? Za takie punktowanie ban na jakiś czas, usuwanie konta widmo. Najlepiej sprawdza się taka funkcja gdy jest to widoczne publicznie... Dopisek pod nickiem na jaki okres czasu albo liczba takich blokad. Troszkę brutalne jednak niestety czasami nic innego nie pomaga