Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Punktowanie po znajomości

Data utworzenia : 2013-01-23 01:13 | Ostatni komentarz 2018-08-09 09:48

Redakcja LOVI

10779 Odsłony
27 Komentarze

Witajcie wieczorową porą:-) Zauważyliśmy, że pojawiły się sytuacje, w których użytkowniczki punktują wzajemnie swoje wypowiedzi w dużej ilości, bynajmniej nie za ich jakość. To naprawdę widać w systemie. Prosimy nie róbcie tego, to nie fair w stosunku do reszty użytkowników. Jeśli już chcecie postawić znajomej punkcik to za pomocny post, a nie post typu "Hmm, chyba jednak to zrobię" (2 punkty). Dbajmy o jakość wypowiedzi na forum i bądźmy uczciwi. Pozdrawiamy, Redakcja LOVI

2018-08-09 09:48

Justyna.Malinka zasady forum zmieniły się już bardzo dawno. Wypowiedzi ocenia tylko redakcja. Użytkowniczki nie przyznają sobie punktów na naszym forum.

2018-05-18 09:12

To jest nie fer "pomagać sobie" nawzajem i dodawanie punktów chociaż niektóre posty się na "warte" tych punktów.

2013-07-31 23:08

Czasami wlos sie na glowie jezy, kiedy czytam beznadziejny, dwuwyrazowy post, ktory otrzymuje kilka punktow. Puste tresci albo wypowiedz typu twierdzenie/przeczenie I hura kilka punktow! A potem osoby te wypowiadaja sie na forum jak to nieladnie tak punktowac sobie nawzajem, jakie to trzeba miec nieczyste sumienie!!! Nie wiemy, kto stoi za swoim nickiem, nie znamy sie, doceniamy wartosc swoich wypowiedzi, dlatego smieszy mnie, gdy osoby zdobywaja swoje punkty za tak marny wysilek.

2013-07-31 22:46

M.Theodosiu - tak jak piszesz - uważamy Twoje wypowiedzi za pomocne, więc tym bardziej jest nam przykro usuwać Twoje konta duchy. Natomiast przy usunięciu kont zostają usunięte wszystkie punkty nadane przez te konta, także te pod wartościowymi postami. Dlatego prosimy, postaw właśnie na jakość swoich rad, a zarówno użytkownicy docenią to rozdając Ci swoje punkty, jak i dasz szansę Jury docenić swoją wiedzę i doświadczenie.

2013-07-30 23:42

Hmm sama nie wiem, gdzie ta sprawiedliwosc. Najpierw zabrano mi punkty za konta widmo, potem zabrano mi punkty za pomocne ( przynajmniej) tak do tej pory sadzilam, komentarze. Droga redakcjo lovi, jezeli juz zabieracie punkty, nagradzacie pomocne mamy robcie to z odrobina sprawiedliwosci. Wystarczy przyjrzec sie chocby komentarzom ponizej, ktore dostaja punkty za puste tresci. Sadzilam, ze moje komentarze wnosza cos wartosciowego, sa pomocne I czemus sluza? Niestety, tak nie jest. Coz, troche zenujace. Stawiacie na ilosc a nie jakosc! Samo wartosciowanie komentarza oznacza "pomocny" a ilez jest tych pomocnych komentarzy, ktore maja wiecej punktow niz sa w rzeczywistosci warte? Naprawde czlowiek poswieca swoj czas udzielajac komentarzy, dzieli sie doswiadczeniem I korzysta z rad na zasadzie wymiennej. To mi przypomina walke o upominki! Zabierzcie jakiegolwiek nagrody, a przekonacie sie ile osob pozostanie przy forum udzielajac "pomocnych" rad?! Dziekuje!

2013-05-08 11:13

Zauważyliśmy, sprawdzimy ten przypadek.

2013-05-07 22:32

Ula tylko patrzeć jak osoba ta zniknie z rankingu takie przypadki już nie raz były ale redakcja działa szybko :)

2013-05-07 22:17

dla mnie dziwne jest to że jedna osoba ma ponad 40 głosów a pozostałe w tym miesiącu 5 czy 7 :/