Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zasady forum (34 Wątki)

Porządek na forum

Data utworzenia : 2013-01-16 11:35 | Ostatni komentarz 2013-04-18 12:27

mamunia

11377 Odsłony
51 Komentarze

Dziewczyny moim zdaniem zaczyna robić się bałagan po co zakładać kilka wątków o podobnej tematyce Poród siłami natury-wspomnienia,cesarskie cięcie-przeżycia,Czy nie wystarczy np sam wątek Mój poród-wspomnienia,moim zdaniem bez sensu.Pozdrawiam.

2013-01-16 14:18

Właśnie zauważyłam,ale nie chciałam już o tym pisać.Jeżeli forum będzie działać tylko na zasadzie piszę by nabijać punkty dla nagrody to nie widzę sensu.Już gdzieś nawet natknęłam sie na tekst zarejestrujcie się na Lovi będziemy się wymieniać punktami,no i takim to sposobem ranking pójdzie w górę....

2013-01-16 14:04

I tak dla niektórych osób to forum jest tylko i wyłącznie okazją do zbierania punktów!!! Jedna Pani dodaje pod każdym z wątków po jednym zdaniu co jakiś czas i ostro to punktuje. Czy taki sens ma mieć to forum??? Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę. Jest kilka osób, które widać, że piszą po to, żeby ułatwić innym podejmowanie pewnych decyzji, wyjaśnić, pomóc.... A inne osoby chcą tylko zbierać punkty. Ja liczę na to, że czegoś się tu dowiem przed porodem, ale czy mi się to uda....

2013-01-16 12:57

Z jednej strony racja, jednak niektóre z nas może dopiero urodzą dziecko i szukają konkretnych informacji któe rozwieją ich wątpliwości. W jednym temacie byłby zbyt duży chaos, o wiele łatwiej będzie znaleźć informacje o np CC w temacie mu poświęconym