Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41844 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

Konto usunięte

2019-06-24 11:35

kubeczki są przepiękne :)  dziecko może z każdej jego strony pić, a jak kubeczek się przewróci to napój z niego nie wylatuje. niestety moja córka przyzwyczaiła się za bardzo do kubeczków z dziubkiem i nie chce pić z takiego :( Ale jeszcze kilka prób będziemy robić :)  

2019-05-07 15:19

Kubeczek który otrzymałyśmy z córeczką do przetestowania jest przepiękny :) Co prawda mojej córce jeszcze do roczku troszkę brakuje, dlatego wstrzymamy się z całkowitą opinią do momentu testowania :) Póki co mogę napisać, że wygląda bardzo solidnie i ma piękny pastelowy kolor :) Szczerze zakochałam się od momentu otworzenia paczki, że aż sama miałam ochotę go przetestować :) Jestem przekonana, że córeczka będzie nim równie mocno zauroczona :)

2019-03-30 12:41

Ostatnio testowalismy kubeczek z kolekcji Retro. Tak jak pisałam w komentarzu z koleki Folky, te same plusy. (Wpis kilka komenatrzy wczesniej) Ogolnie kubeczki są bardzo fajne, wygodne i coreczka lubi z nich pić. Trzyma je samodzielnie i pije z nich kiedy tylko ma ochote- nie potrzebuje przy tym mojej pomocy. Grafika jest batdzo przyjemna dla oka i ciekawi dziecko, zachęcając do uzywania kubeczka. Kolejny trafiony w 10 produkt Lovi! Szczerze polecam!:)

2019-03-28 13:42

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kubeczka lovi 360 z kolekcji Retro i serdecznie polecamy! Początkowo picie z tego kubeczka sprawiało maluchowi trudność, ale po ok 2 tygodniach córeczka radzi sobie świetnie z korzystaniem z niego. Wygląda bardzo ładnie, myje się go łatwo, jest lekki i co najważniejsza zaakceptowany przez maluszka:) Jedynie czego mi brakuje w tym kubku jest podziałka wskazująca ilość płynu.

2019-02-23 12:59

U nas kubek 360 super się sprawdza mimo, że do roku synkowi jeszcze nieco brakuje, chętnie z niego pije i w przeciwieństwie do kubka treningowego nie obleje się tak, żeby nie było tego efektu cieknięcia to po wlaniu płynu i zakręcenia go odwracam do góry dnem i troszkę wycieknie a potem już tego efektu nie ma tak jakby się zassało to, co trzeba. Na samym początku, żeby zobaczyć czy synek w ogóle przekona się do kubeczka i pokazać do czego w ogóle służy jak już poznał smak wody to trzeba było trochę ten ustnik wodą namoczyć i szybko załapał tylko nie bardzo chciał sam kubeczek chwytać, ale teraz już coraz częściej sam chwyta i pije. I u nas też grafika szybko zaczęła schodzić, mam wrażenie, że odpryskuje za każdym razem gdy kubeczek upadnie

2018-11-22 23:15

Kubeczek jest super! Jak moja córeczka jeszcze nie potrafiła z niego pić, ja wypróbowałam go sama, żeby wiedzieć, jak najlepiej ją nauczyć z niego pić i powiem szczerze, że ten kubeczek jest naprawdę bardzo fajny. Teraz, kiedy moja córeczka ma niecałe 8 miesięcy i cały czas wyciągała rączki do kubka, z którego ja lubię pić napoje, zatem spróbowałam jej dać w Kubeczku Lovi jej picie, które do tej pory piła w kubeczku treningowym z ustnikiem i po kilku próbach, załapała, jak się z niego pije:) Także można próbować wcześniej niż podany wiek na opakowaniu, jeśli widzimy, że dziecko jest zainteresowane piciem z dużego kubka, jak rodzice:) Plusy : - kolorystyka - atrakcyjna, stonowana (nie jaskrawe - nie agresywna dla oczu dziecka); przyciąga uwagę dziecka, chętnie go bada, dotyka; cieszy też oko rodzica:) - faktura - różne faktury na kubeczku rozwijają zmysł dotyku dziecka oraz kształtują wyobrażenia (jako podstawy myślenia w formie schematu) - antypoślizgowa podstawka - świetny pomysł - uchwyty - są dostosowane do małych rączek dzieci, jednakże mogłyby być gumowane, wtedy byłoby super - utrzymanie w czystości - wszystko super się domywa, nie pozostają plamy np. po rumianku - funkcjonalność - uczy prawidłowego sposobu picia z kubeczka, a silikonowa część jest miękka i elastyczna, co pomaga w bardziej naturalny sposób układać usteczka podczas picia - nie kapie - waga - jest lekki, pomimo płynu w środku - dostosowany do rączek dziecka - składanie w całość - bardzo intuicyjny sposób składania, szybki i bezproblemowy - grafika - bardzo ładna, co cieszy oko i wydaje się być solidna, póki co, nic się z nią nie dzieje Wady: - trudno otwiera się zatyczka, może lepiej byłoby, gdyby była zakręcana

2018-11-19 10:41

Bardzo polecam kubki 360 :) mam dwóch chłopców , jeden i drugi pije z tego kubeczka :) Mam komfort ze się nic nie wylewa z nich . Bez problemu się go czyści i przede wszystkim, można dokładnie go umyć . Kubeczki mają piękne nadruki , u nas także nic się nie dzieje z nimi . Produkt godny polecenia i trwały na uszkodzenia ;))

2018-11-16 22:20

ja również polecam te kubeczki. u nas z kolei z grafika się nic a nic nie dzieje, może przez to że myję je ręcznie cały czas......póki co miała te z królikiem, dla drugiej córki lezy ten z kolekcji z misiem ;))) fakt że te uszczelki mogą być minusem bo jednak trzeba je uważnie zakładać - na szybko nie zawsze wyjdzie.....