Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41845 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2019-10-29 11:14

Testujemy kubek z serii buddy bear i jak na ten moment córka go nie ogarnia :(  Kubek całkiem ładny ale kolor jakoś nie pasuje mi dla dziewczynki. 

2019-08-30 21:13

U nas też nauka picia z tego kubeczka też trwała dłuższą chwilę, ale ja z kolei nalewałam odrobinę wody w to zagłębienie na środku kubeczka tak żeby córeczka widziała, że leci z niego woda i tak po kilku razach kombinowała jak to się napić, aż wreszcie załapała. 

Podoba mi się w nim również to, że faktycznie woda z niego nie wycieka nawet przy trzęsieniu oraz to, że można dokładanie umyć wszystkie elementy. 

2019-08-29 22:09

Tak dużo pozytywnych opinii, że chyba czas go zakupić!;)

2019-08-24 15:09

Na początku mieliśmy problem z nauką picia z tego kubeczka, bo synek nie wiedział, ze musi pociągnąć, aby wyleciała z niego woda. Wpadliśmy na pomysł, aby wyciągnąć gumeczkę w ustniku i podaliśmy mu pić jak się mył i kiedy zobaczył, ze stamtąd leci picie to po założeniu gumeczki sam zaciągał, żeby sie napić. :)

Uwielbiał go :)

Kolejny już czeka na nowego właściciela ;]

2019-08-16 21:17

Najlepsze kubki niekapki na rynku! Mój synek z butli zrezygnował właśnie na rzecz tego kubeczka, innych nie chciał. I jako jedyny tak naprawdę nie przeciekał. Można było odwrócić go do góry nogami i nic nie leciało, a to jest najważniejsze w niekapkach. W dodatku pomimo tylu elementów łatwo go się czyści. I potwierdzam, że ten kubeczek pomaga w nauce picia, jak ze zwykłej szklanki. Same plusy :)

2019-08-11 22:26

Dobrze się z niego pije i nie przecieka!

2019-06-30 20:26

Ja jakiś czas temu swój wygrany kubeczek podarowałam synkowi koleżanki i widziałam ostatnio ze nadal z niego pije. Koleżanka mówi że jest super i napewno kupi kolejny 

2019-06-24 22:21

My jakiś czas temu testowalismy kubeczek i byłam zachwycona. Teraz dałam do testowania koleżance. Jej mały od razu zalapal o co chodzi i bez problemu się nim posługuje a nie ma jeszcze roku.