Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41833 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2013-05-22 15:46

Też kupiłam jakiś rok temu kubek Lovi 360 ten duży i ta pokrywa faktycznie spadała tak że jak brałam kubek na spacer to picie się wylewało. Teraz jak dostaliśmy te kubki od Was w prezencie to picie się nie wylewa z tą przykrywką ale faktycznie trochę ciężko się otwiera. Osobiście wolę jednak jak się nie wylewa ;))

2013-05-22 09:21

Super, że nam zgłaszacie problem ze ścisłą pokrywką. Bardzo dziękujemy:-) Wcześniej pracowaliśmy nad tym by pokrywka nie spadała i rzeczywiście nie spada, tylko teraz okazuje się dzięki Waszym opiniom, że jest odwrotny problem. Za ścisło. Będziemy nad tym więc pracować, aby wypośrodkować ścisłość pokrywki, by była nie za lekko i nie za mocno mocowana na kubku.

2013-05-21 14:59

Z kubeczka córcia bardzo zadowolona.Ma parę tych kubeczków ale widzę że ten jej do tej pory najbardziej przypadł do gustu.Super sprawa to elementy antypoślizgowe,kubek może stabilnie stać.Wiem,że córka nie łyknie niewiadomo jakiej ilości napoju i się nie zachłyśnie bo kubeczek sprawia,że robi się to małymi łyczkami.Łatwy w czyszczeniu.Ładne kolory,takie żywe.Jest szczelny,lekki.Maluch nie da rady sam rozłożyć kubeczka na części pierwsze:)

2013-05-21 10:55

Mamunia masz racje z tą pokrywką, ja dzisiaj sobie z tego zdałam sprawę, gdy kubeczek zabrałyśmy ze sobą na spacerek;) w domu stoi bez pokrywki lub pokrywka jest nałożona ale kiedy się już zaciśnie to cięźko ją zdjąć, moze sie wyrobi z czasem.

2013-05-20 21:07

Moja malutka ma 7 miesięcy i jeszcze troszkę czasu by tak na 100%zacząć korzystać z tych kubeczków,ale po otrzymaniu przesyłki byłam bardzo ciekawa na jej reakcję.Wymyłam kubeczek i nalałam troszeczkę soczku i zbliżyłam do jej buźki.Bardzo się zdziwiłam bo od razu udało jej się zrobić łyczka.Gdy zorientowała się,że to nie jest zwykły gryzaczek wyciagła po kubeczek rączki i sama pokierowała do buźki.Jeszcze nie umie "napić"się z niego,ale co jakiś czas małe łyczki lądowały w buźce.Na razie taka "zabawka"Emilce się bardzo podoba i pod okiem mamusi od czasu do czasu sobie ćwiczy jestem pewna,że do 9 miesiąca będzie już sobie świetnie radzić z prawdziwym piciem z kubka Lovi 360 tak,że za jakiś czas dopisze coś konkretniejszego:) Plusy: -antypoślizgowe dno -antypoślizgowa rączka w kubkach 210 i 250ml -łatwy w utrzymaniu czystości -pojemności dostosowane do wieku dziecka -wykonany bardzo dobrze z porządnego surowca -choć mała trzymała go w różnych pozycjach nie lało się z niego Minusy: -Pokrywa kubeczka bardzo ciężko się zdejmuje mimo iż ma z boku taki dziubek do podważenia nie wiem może ja jestem taka słaba:)Myślę sobie jednak ,że nawet moja czterolatka nie byłaby w stanie sama zdjąć tej pokrywy.Wydaje mi się,że powinna być ona również podgumowana tak jak uchwyty wtedy z pewnością było by łatwiej. Jak na razie to jest moja jedyna uwaga do kubeczków:)Przewracanie i rzucanie kubeczkiem jeszcze przed nami,ale gdy Emilka przetestuje tak dokładnie to mamusia na pewno zda relacje,na razie dziękujemy!

2013-05-20 16:23

Dziękujemy bardzo za nagrodę:)) Kubki Lovi 360 to świetna sprawa, ułatwiają maluchom naukę picia z kubka. Zanim dostaliśmy prezent używaliśmy dużego kubka Lovi 360 po 14 miesiącu, dosyć szybko syn załapał jak z niego korzystać, ale największą frajdę sprawiły mu różnokolorowe mniejsze kubki z uchwytami i teraz z nich lubi pić soczki i herbatki. Jak już pisały poprzedniczki zalety tych kubków to: 1. Uszczelka umożliwia picie jak z prawdziwej szklanki, bez rozlewania. Ułatwia przechodzenie od ssania płynu z kubka treningowego i kubka niekapka do picia ze szklanki. 2. Łatwe do mycia. 3. Wygodne uchwyty ułatwiają dziecku utrzymanie kubka w rączkach. 4. Kubek zawiera specjalną ochronę przed bakteriami. 5. Ładne kolory kubków przyciągające uwagę dzieci.

2013-05-20 12:55

Kiedy przyszła paczka nie wiem kto bardziej był zadowolony ja czy moja córeczka;) wyciągała i wkładała kolorowe kubeczki do kartonu w którym przyszły ;) już zdaje sie kolejnego dnia kubeczek zaczął przechodzić testy w rączkach mojej małej ;) mała z chęcią zasmakowała z niego wody, jednak od razu sprawdziła czy nie cieknie;) przekręcając kubeczek do góry dnem jakież było zdziwienie dziecka ze nic nie leci. Tak jak piszę moja poprzedniczka wylewa się napój po silniejszym uderzeniu bądź upadku na podłogę, inaczej uszczelka w miarę wszystko trzyma, jednak mam wrażenie ze będzie ją trzeba często wymieniać (moze to tylko takie odczucia - zobaczymy) Materiał z jakiego kubeczek został wykonany jest bardzo przyjemny w dotyku nie jest śliski lekko chropowaty za to sliski w środku dzieki czemu dużo lepiej jest utrzymać czystość w takim kubeczku. Pomysłowo wykonana podstawa kubeczka początkowo myślałam ze ściągana ;) spód kubka jest pokryty jakby gumowym materiałem co zapobiega ślizganiu się kubka np. na tacy stolika, uchwyty również antypoślizgowe;) idealnie pasują do małych rączek. mała z chęcią pije z kubeczka

2013-05-19 22:48

My ten kubeczek Lovi 360 a dokładnie najmniejszy znaliśmy już od pewnego czasu, synek na początku nie wiedział o co chodzi ale po kilku próbach (co kilka dni mu przykładałam do ust) zaczął ssać i już było z tzw. górki :). Kubeczki te najmniejsze teraz mamy dwa i dzięki temu jeden mamy w domku a drugi w wózeczku nam towarzyszy. Kubek jest super, bo jak się pije to faktycznie nic nie cieknie. Jedynie jak maluch wali nim czasami o podłogę to siła wyższa, ale coś tam z niego wyleci. Kubek jest poręczny, maluch sam z niego pije chyba że zostało już mało picia to ja mu pomagam aby wyżej trzymał, kolorowe i zachęcające i łatwe w utrzymaniu czystości. Polecamy :) i dziękujemy za nagrodę :)