Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41834 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2014-03-24 14:49

droga redakcjo nie ma problemu ...poniewaz nie wylewa sie w duzych ilosciach ..nadal kubek jest naszym ulubionym ;)

2014-03-24 14:35

Monika1993 - kubek 360° z rozmysłem nie jest kubkiem niekapkiem, więc kilka kropli może się z niego wylewać. Jeśli nie jest to kilka kropli, tylko o wiele więcej, prosimy zareklamować produkt w punkcie zakupu lub przesyłając do naszego serwisu (z dowodem zakupu, opisem problemu i danymi teleadresowymi). Można też spróbować wymiany uszczelki - są one dostępne w oddzielnej sprzedaży.

2014-03-22 13:20

Dostalismy od Was w prezencie ten kubeczek w listopadzie niedawno zakupilismy nowy i troszke sie zawiodłam ...Tamten poprzedni mogl byc wypelniony po brzegi woda i nic nie leciało a ten niestety wypełniony do pełna saczy sie i kapie z niego ...w dodatku mały potrzasajac lekko płyn rozlewa po calym mieszkaniu...czy jest jakis felerny rzut ?

2014-01-15 13:45

Kubeczek godny polecenia, mała bardzo chetnie z niego piła a kubek bardzo długo wyglądał jak nowy, mimo częstych spacerów zawsze nam towarzyszył, kilka upadków jednak nie spowodowało to zniszczenia kubeczka, kubek bardzo szczelny. Mautka bardzo chetnie piła z tego kubeczka i zawsze pamiętała, aby go zabrać ze sobą na spacery;) Uszczelka w kubeczku długo utrzymywała płyn tam gdzie powinien być czyli w kubeczku .

2014-01-08 19:08

Fantastyczny kubek! Cieszę się, że mogłam go wypróbować! Synek bardzo chce z niego pić, stara się ciągnąć boki by się napić. A do tego jest on niekapkiem, więc dla mnie to super rozwiązanie, bo nie boję się przechylić kubeczek, żeby nie wylać. IDEAŁ!! POLECAM!!

2013-11-25 10:08

Jest mi naprawdę przykro, że nie mogę podzielić się pełną opinią na temat tego kubka. Tak bardzo chciałam, by córka z niego korzystała i wprawiła się w piciu z normalnego kubka. Niestety, okazało się, że tak jej przypadł do gustu kubek treningowy, że gardzi kubkami, z których trzeba zasysać. Nadal mam jednak nadzieję, że córa jeszcze skusi się na przygodę z Lovi 360. Sprawdziłam jednak na swojej osobie jak działa ten magiczny kubek i ja osobiście jestem zachwycona. Główna zaleta to fakt, że dziecko może pić z każdej części ustnika. Nieważne więc, jak przyłoży kubek do ust, i tak się napije. Owszem picie się rozlewa, gdy macha się kubkiem na prawo i lewo, ale przecież nie do tego on służy. Dobry jest więc do wprowadzenia dla dziecka, które nie robi już zabawki z każdej nowej rzeczy. Jak zwykle ciekawa kolorystyka i solidne wykonanie zasługują na pochwałę. Polecam :)

2013-11-19 18:09

Pozwolė sobie na opinie chociaż nie otrzymałam tego kubka do testowania. Kupiłam go sama i chciałam powiedzieć, że kubeczek super, tylko .... to kubek niekapek rozchlapek:-) nie wylewa się picie przewracając kubek do góry nogami, można pić z każdej strony, ale... mój Malec jak zaczął nim potrząsać energicznie góra i dół to niestety zawartość jest rozchlapywana. I skończyło się jego użytkowanie bo rozchlapywanie to super zabawa. Może jakiś inny rodzaj uszczelki rozwiázałby sprawę?

2013-11-14 09:31

wczoraj otrzymalismy paczuszkę w której był miedzy innymi ten kubeczek ! Sprawdził się , Kacpi po kilkunastu co prawda próbach załapal i picie swietnie mu wychodzi :) Jaki jest moim zdaniem ? ładny, lekki, wytrzymały , fantastyczny uchwyt , pojemny już poszperałam i widze ze mamy mozliwosc wymiany uszczelek co jest bardzo fajnym postepem w waszym wykonaniu a dlaczego ? Jedynym minusem jest cena ... dosc drogi jest ale jak za tak dobrze wykonany , solidny kubek trzeba zapłacic no nie oszukujmy się . Dlatego te uszczelki mi sie spodobały , wymienie po czasie uszczelke a nie cały kubek i juz kilka groszy w suchym ze tak powiem :) Zastanawiamy sie nad kupnem kubeczka na Mikołajki dla partnera chrzesniaczki , razem z uszczelka na wymiane jako taki dobry , mały upominek :) Strasznie jestesmy wdzieczni za taki podarunek ! :)