Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41923 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2018-11-05 22:05

U nas z kubeczka nie zszedł ani kawałek obrazka ...wytrzymał sporo - naprawdę. Polecamy w dalszym ciągu .. za kilka miesiecy zacznę z kubkami lovi znowu przygodę :)

2018-10-27 14:29

Również wygraliśmy kubek we wrześniowej edycji konkursu. Który podarowaliśmy ponieważ nie będziemy czekać aż nasz będzie mógł z niego korzystać. Wybraliśmy wersję dla chłopca kolory zielono pomarańczowe przepiękne :) Mama nowego nabywcy jest zadowolona ponieważ dziecko świetnie sobie radzi z piciem pomimo że to były pierwsze próby super mu poszło .Ogromna zaleta nic się nie wylewa , przykrywka też świetne rozwiązanie wcześniej się z taką nie spotkałam. Na pewno jak nasz podroście to zakupimy dla siebie . Gorąco polecamy :)

2018-10-20 02:46

Kubek wygraliśmy we wrześniowej edycji konkursu. Po stoczonych bojach z kurierem, w końcu w czwartek otrzymałam przesyłkę:) Kubek 360st. przypadł do gustu obojgu moich dzieci:) Cudowna kolorystyka i wzornictwo. Oczywiście najpierw, zgodnie z przeznaczeniem trafił w ręce córci (9M). Chwyciła go z zaciekawieniem i oczywiści od razu powędrował do buzi. Najpierw zaczęła smakować obrzeża, po czym zaciągnęła wodę...:) Przede mną teraz misja zakupu drugiego takiego kubka, ponieważ ten baaardzo spodobał się mojemu... 8-mio letniemu synkowi:) Twierdzi, że woda Mu tak z niego smakuje...;) Jako mama - czyli osoba odpowiedzialna za utrzymanie kubeczka w czystości również jestem zachwycona. Można rozmontować go tak, że umycie go i utrzymanie w czystości nie stanowi najmniejszego problemu, a nawet wręcz przeciwnie, jest czystą przyjemnością:) Rewelacyjny produkt, nie dość, że piękny, łatwy w czyszczeniu to jeszcze bardzo przyjemnie, lekko się z niego pije (przetestowałam również sama), a pomimo to bezpieczny - nie ma ryzyka, że nawet młodsze niż sugerowane 12 m-ne dziecko się zachłyśnie z niego pijąc. No i oczywiście jeszcze jedna zaleta - nic się z niego nie wylewa:)

2018-10-19 19:30

Dziewczyny, a wyparzacie je jakoś albo coś? Bo ja to i je czasem w zmywarce myje i generalnie nic się nie dzieje z tymi nadrukami, no może minimalnie właśnie po iluś tam razach w zmywarce, ale podczas normalnego.mycia nic kompletnie się z nadrukami nie dzieje.

2018-10-19 12:34

Kubek wygralismy w wrzesniowej edeycji konkursy, gdy tylko kubeczek przyszedł odrazu dałam maleństwu ( 6 miesiecy) i mały świetnie zaczął pić z niego, teraz co prawda ida zabki i go gryzie bbo mu wygodniej ale mimo to sprawdza sie w 100 %

2018-10-17 15:48

Rewers u nas to samo grafika bardzo szybko schodzi każdy kubek jaki uzywalismy właśnie dość szybko schodzila grafika ale nie przeszkadza to w użytkowaniu jedynie kubki z kolekcji z królikiem ta plastikowa nakrętka była trochę jakby miękką mój maluch normalnie ząbkami przy piciu zdzieral plastik trochę to niebezpieczne ale w kubku tym z Indiana Summer czy z kolekcji retro inny wg mnie lepszy plastik bo w tych mój syn nie zdzieral przy piciu plastiku. Desiraya u nas też tak jak maluch rzuci mocniej to się wylewa trochę ale zawsze mniej niż jakby miał normalna szklanke. Mój też tak pil od razu tylko wtedy kiedy chciał A tak lubił się bawić nim :) Teraz będziemy używać tego z kolekcji folky więc mam nadzieję że te sowki nie zejdą nam tak szybko

2018-10-17 08:41

Kubek jest super, moj syn o dziwo od razu wiedzial jak z niego pic. Z niekapka Lovi i bidonu b.box uczyl sie kilka dni, a tutaj od razu wzial do reki i sie napil! Niestety syn ciagle wszystkim rzuca, kubkiem wali o blat i woda sie wtedy wylewa. Przy normalnym uzytkowaniu jest swietny, nawet jak lezy trzyma wode. Jedynie przy mocnym machaniu i uderzaniu sie rozlewa ;)

2018-10-10 14:06

rewers342 Redakcja prosi o wiadomość na adres mailowy: [email protected]