Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę LOVI Medical +

Data utworzenia : 2013-02-08 11:40 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:43

Redakcja LOVI

42247 Odsłony
159 Komentarze

Czekamy na Wasze opinie na temat butelki LOVI Medical + (250 ml), którą na początku lutego przesłaliśmy do 10 najbardziej pomocnych osób na forum:-) Zwycięzców majowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników także prosimy o zamieszczenie opinii o butelkach LOVI Medical+ (250 ml i 150 ml).

2018-05-29 15:49

Przez 4 miesiące myślałam, że moja córka jest z dzieci "antybutelkowych" przetestowalam kilkanaście różnych butelek i żadnej nie chciała przez to nie mogłam wyjść z domu na dłużej niż godzinę. Gdy już się poddalam w sklepie zauważyłam smoczek, który urzekł mnie wyglądem! I był w zestawie z butelka, tak mi się spodobał, że postanowiłam kupić i przy okazji przetestować ta butelkę. Ku mojemu zdziwieniu dziecko od razu zaczęło pić z tej butelki, bez jakiego kolwiek problemu! To był strzał w 10 ! Jestem zła na siebie że tak późno ją zakupiłam, jest ekstra ! :)

2018-03-13 08:19

butelka napraede fajnie wykonana wyprofilowana zarówno pod rodziców jak i pod małe rączki małego dzircko. dziecko może samo trzymać butelkę dzięki temu że butelka jest trochę bardziej wąska na środku i ma odpowiednie wycięcia. butelki najbardziej sluza nam przy laktatorze do ściągania pokarmu oraz do przechowywania. zaletą tych butelek jest to że można spokojnie w nich przechowywać pokarm mają odpowiedni kapsel którym zatyka się nakrętke butelki i w taki sposób można przechowywać pokarm.

2018-02-05 13:14

Jak tylko synek przestawił się na karmienie z butelkiod razu zaczęliśmy używać tych "LOVI". Syn bardzo je lubi. Mają krztałt, który ułatwia trzymania, są łatwe w myciu, natomiast same smoczki są idealnie dopasowane. Co prawda, my później decydowaliśmy się na podawanie smoczka dla starszych dzieci. Mało tego, kiedy koleżanki już kolejny raz wymieniają butelki innych firm dla dzieci, bo szybko się niszczą, my nadal korzystamy z LOVI.

2018-01-31 13:45

Jestem Matką, która bardzo chce karmić piersią wierząc, że jest to najlepsze, co mogę zaoferować maluchowi jako sposób karmienia. Jestem szczęśliwa, że mam taką możliwość i bardzo drżę o to, aby jej nie utracić - poprzez podawanie małemu butelki czy smoczka. Całkiem niedawno miałam przygodę, która nauczyła mnie jednak, że smoczek w zanadrzu to nie koniec świata - a wręcz przeciwnie! Przyjaciel Mamy w wielkim świecie, który bywa nieprzewidywalny i wymusza czasem zostawienie bobasa na chwilę bez piersi. Wtedy też właśnie pojawiają się butelki LOVI, które chronią odruch ssania u malucha, co dla mnie jest priorytetem. Malutka butelka, którą otrzymałam od położnej pozwoliła mi już na wyjście na pocztę i urzędu bez zabierania brzdąca w miejsca, które obfitować mogą w groźne dla niego zarazki. Świadomość, że Tata zostaje z maluchem uzbrojony w butelkę, która nie zrobi krzywdy małemu pozwala na spokojne załatwienie spraw, których Tata nie może bez zamartwiania się, że podawanie butelki może spowodować bunt przy jedzeniu z piersi. Jedyną wadą butelki LOVI w tej chwili jest to, że aby ją zapełnić swoim mlekiem używam laktatora marki identyfikującej się kolorem żółtym (taki pożyczyłam), który nie jest ani cichy ani delikatny. Sama butelka to moim zdaniem must have w wyprawce każdej mamy, która chce karmić piersią. Jako środek bezpieczeństwa w sytuacji, gdy maluch zechce jeść podczas krótkiej nieobecności mamy lub choćby na mrozie, gdy trudno wyjąć pierś na środku chodnika i wygodnie ułożyć się do karmienia.

2017-12-27 08:56

Wybór z polecenia trafił właśnie na butelki Lovi Medical i to był najlepszy wybór z możliwych. Nie zaburzają odruchu ssania, córka piła i z butelki i z piersi. Są wygodne zarówno do trzymania w małych rączkach, gdy dziecko już samodzielnie trzyma butelkę, jak i dla rodzica. Są wytrzymałe i wykonane z bezpiecznego tworzywa. A przy tym łatwo się je myje.

2017-12-07 09:23

Butelki Lovi Medical+ są ładne, estetycznie wykonane a przy tym bardzo poręczne w użyciu. Mają bardzo fajny kształt dzięki czemu wygodnie trzyma się je. Łatwe do utrzymania w czystości.

Konto usunięte

2017-11-03 14:01

Świetna jakość butelek sprawia, że karmienie staje się przyjemnością. Bardzo duży plus za to, że łatwo je utrzymać w czystości. Powłoki z których są wykonane nie rysują się co sprawia, że nie gromadzą się tam żadne bakterie

2017-09-20 21:55

Butelkę Lovi Medical mój syn używał najczęściej do picia mleka pod nieobecność mamy a później do picia wody. Jest ona świetnie wykonana, miarka się nie zmywa, łatwo się ją czyści, jest lekka i dobrze się ją trzyma w ręce zarówno przez mamę jak i małego użytkownika. Po piciu mleczka z butelki mój Syn nie miał problemu z piciem mleka z piersi.