Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance

Data utworzenia : 2017-09-29 10:45 | Ostatni komentarz 2024-02-12 21:48

Redakcja LOVI

11100 Odsłony
104 Komentarze

Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki Discreet Elegance zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę. Dostępne w trzech kolorach: białym, beżpwym i czarnym. Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat naszych wkładek Discreet Elegance!

2018-03-22 11:41

Odebrałam paczkę wczoraj... Wyglądają świetnie, póki co nie przetestuję.. Zrobię to we wrześniu :) ale mam mile wspomnienia z wkładkami laktacyjnymi lovi także te zapewne też mnie nie zawiodą.

2018-03-18 10:06

Wg mnie najlepsze wkładki jakie miałam, a testowałam ich sporo :) Super chłonne - super sprawa na pierwsze miesiące gdy laktacja jeszcze nie jest unormowana i super cienkie - jeszcze lepsza sprawa jak laktacja jest unormowana i chcesz żeby wkładka była niewidoczna. Kolejny plus za kolory i delikatne zdobienie, które cieszy oko podczas tak ważnych chwil w naszym życiu. Są pojedynczo pakowane co ułatwia higieniczny transport w torebce czy torbie z pieluchami.

2018-02-05 13:06

Wkładki są wyjątkowe, nie tylko pięknie wyglądają, ale też zabezpieczają idealnie bieliznę przez to, że fantastycznie pochłaniają wypływające mleko. Są na prawdę bardzo dyskretne, co jest ważne przy bieliźnie bez push up. Kolorystyka dopasowana tak, aby do każdej kreacji pasowały idealnie, nie ważne, czy założę na siebie coś ciemnego, czy coś jasnego, zwyczajnie ich nie widać. U mnie problem ze zwijaniem się, czy też odklejaniem nie występuje, ponieważ mimo chłonności staram się wymieniać je bardzo często, aby bakterie nie namnażały się.

2018-02-01 22:39

W końcu miałam okazję na przetestowanie wkładek lovi jestem z nich bardzo zadowolona. Mimo tego, że są cienkie sprawdzaja się bardzo dobrze, są bardzo chłonne i dzieki nim nie miałam problemu z poplamionymi ubraniami. Do tego ogromny plus za to, że są dość wyboru wersje kolorystyczne.

2018-02-01 21:06

Ja kupowałam białe wkładki w Rossmannie. Teraz przy laktatorze mam jeszcze oprócz białych beżowe i czarne. Są świetnie. Jak mleko się do nich naleje to są z takiego samego materiału jak pampersy. Świetnie chłoną. Pęcznieją, nie schną. Można je nosić cały dzień. Nic się z piersiami nie dzieję. Przy innych wkładkach mnie piersi bolały. Jak się mleko nalało od razu schły i robiły się wkładki twarde jak kamień. Efekt właśnie bolące piersi. Te z lovi są eleganckie, ładnie wykonane, estetyczne, są przede wszystkim skuteczne. Zdają swój egzamin. To dodatkowo są w różnych kolorach.

2018-01-29 23:58

Ja przy kp używałam czarnych i bezowych. Teraz udało mi się wygrać białe i oddałam je bratowej która już na ostatnich nogach wiec jej się przydadzą - była zresztą mega zadowolona z prezentu he he Osobiście byłam mega zadowolona z tych wkładek. To że wybór kolorów tez fajnie gdyz każda z nas inna preferuje bieliznę ;) mega cienkie dzięki czemu nic nie przeszkadza w staniku ani nie uwiera. Na klej w moim przypadku nie narzekalam ładnie się trzymały cały czas. I ta koronka - taki kobiecy element - fajnie :) mi się to bardzo podoba - być może i nie widać ale kobieta taka bardziej elegancka się czuję ;) co do pakownosci to ma to swoje dwie strony - jeśli jesteśmy w domu to wiadomo trochę pracy by każda z osobna odpakowac i wogole, ale z drugiej strony jeśli gdzieś wychodzimy to tak estetycznie i wygodnie wrzucić takich kilka zafoliowanych do torebki ;)

2018-01-15 21:39

Do mnie dziś dotarła paczuszka z wkładkami od Was, ale już wcześniej ich używałam i mogę o nichco nieco ppowiedzieć. Są super chłonne i cieniutkie. Nie czuje się, że się je nosi. Przy pierwszym dziecku używałam wkładek innych firm i przy drugim na początku też, ale jak spróbowałam lovi, to już nie umiem się przestawić na inne. Mają jednak swoje mankamenty. Po pierwsze faktycznie nie da się ich tak ładnie przykleić żeby były prosto, nie wysfijane. I o ile nie przeszkadza mi to zazwyczaj, bo jak używam moich ulubionych biustonoszy do karmienia z baby ono, to nie jest to widoczne, to jak czasem zakładam taki biustonosz z delikatnego materiału, to jest strasznie posfijany przez te wkładki, muszę mieć zawsze w pogotowiu wkładki z Canpol. Nie uważam, żeby klej był słaby, mi się te wkładki nie podwijają, ale koronka jak dla mnie jest w sumie zbędna. W biustonoszu do karmienia jej nie widać a jak zakładam do zwykłego, to muszę się natrudzic, żeby nie wystawaly, ale mam małą miseczkę więc to dla tego... tak czy siak, jak dla mnie numer jeden. Szkoda tylko, że są jednymi z droższych, bo wiem że będę ich musiała używać przez cały czas karmienia, bo jak dziecko je z jednej piersi to z drugiej mi cieknie, ochrona niezbędna w takiej sytuacji:-).

2017-12-07 09:26

Używałam wkładek laktacyjnych różnych form, ale wkładki Lovi na pewno mają przewagę nad innymi w kwestii wyglądu i wykończenia elegancką koronką. W porównaniu do innych wkładek są cienki, ale nie tracą przez to na chłonności. naprawdę dobrze chłoną. Co do kleju to rzeczywiście mogłyby troszkę lepiej trzymać się.