Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41809 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2021-09-22 11:36

wprawdzie jeszcze nie korzystamy z kubków 360 stopni z kolekcji wild soul , ale to co mogę powiedzieć na pierwszy rzut oka, że są naprawdę ładne, dobrze wykonane. Czy syn będzie umiał z niego pić przekonamy się za pół roku. Narazie czeka na niego. Dla mnie fajną zaletą jest fakt, że można sobie dokupić części zapasowe. Ta kolekcja jak dla mnie jest najładniejsza ! piękne wzory, które przyciągają uwagę :)

2020-05-02 22:37

Mamy, córka niestety nie była nim zainteresowana, z synem bd próbować na nowo. Syn lubi takie kubki dlatego wydaje mi się za u niego może to być strzał w 10. Ale jak tylko przetestujemy napewno opinia z testowania syna tutaj się podzielimy. Pozdrawiam

2020-04-09 12:44

Kubek 360 stopni mieliśmy możliwość już testować. Bardzo przypadł do gustu dla córeczki. Szybko nauczyła się z niego sama pić. Więc wygrany teraz kubek oddaliśmy dla siostry. Córeczka zadowolona. Jak wypije przybiega żeby dolać

 

2020-04-02 09:44

Kubek Lovi 360 stopni ma według mnie wiele zalet. Na pierwszym miejscu wygląd. Podoba mi się stonowany kolor i lekka grafika. Przyciąga to oko. Jest po prostu ładny. Po drugie funkcjonalność. Spełnia swoją rolę, ma.dwa wygodne  uchwyty i odpowiednią pojemność. 

Niestety moj trzylatek preferuje kubeczki dla starszaków więc kubek Lovi będzie czekał na drugiego członka rodziny. Już niedługo ;)

Konto usunięte

2020-03-31 13:48 | Post edytowany:2020-03-31 13:51

Nam się bardzo szybko przyjął nowy kubek, syn ma prawie 2 latka, chętnie z niego pije... Trochę musi się namęczyć, żeby wyssać płyn ze środka, ale mam w planach zdjąć uszczelkę i spróbować za jakiś czas w taki sposób uczyc go pić jak ze szklanki. Kilka razy rzucił już kubkiem o ziemię, trochę płynu sie wydostało, stukanie jego dnem o blat także powoduje, że rozchlapują się kropelki napoju, ale nie jest to duża ilość. Łatwy w czyszczeniu, montaż na początku sprawiał mi problem, bo trudno było dopasować szczelnie gumkę, ale znalazłam na to sposób i teraz robię to z zamkniętymi oczami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziękujemy za możliwość testowania!

2020-03-30 20:08

Dostaliśmy do testów kubek 360 stopni z kolekcji Indian Summer. Kolory są żywe, zachęcają dziecko do korzystania z kubeczka. Jest to produkt, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Nie posiada skomplikowanych części i wszystko można umyć dokładnie bez pomocy specjalnych szczoteczek. Kubek jest bardzo "intuicyjny" - mój 13 miesięczny syn po drugiej próbie nauczył się z niego pić, a ja jestem spokojna, że tylko krok dzieli nas od nauki picia z tradycyjnego kubka. 

Konto usunięte

2020-03-17 14:42 | Post edytowany:2020-03-17 14:42

Kubek właśnie dotarł razem ze smoczkami, jest przesłodki! Nie mogę się doczekać kiedy go rozpakujemy i umyjemy, a synek rozpocznie pierwsze próby samodzielnego picia! 

2020-03-05 19:21

Miałam przyjemność testować kubki 360 stopni  z serii Byddy Bear i Indian Summer. Kolorystyka w obu zestawach jest bardzo ładna, to zauważyłam, że w Indian Summer nadruki o wiele łatwiej się wycierają. Oba kubeczki są użytkowane w takim samym stopniu. Mimo to super się sprawdzają. Synek chętnie po nie sięga. Próbuje pić i przy tym nie rozlewa. Uchwyty są bardzo poręczne. A podstawa sprawia, że kubeczek nie przewraca się. Na pewno jeszcze długo zostaniemy przy tych kubeczkach, bo trochę jeszcze nam zajmie nauka picia :)