Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Day&Night

Data utworzenia : 2013-04-18 21:31 | Ostatni komentarz 2017-09-12 14:07

Redakcja LOVI

19987 Odsłony
105 Komentarze

Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night otrzymali zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w marcowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Mamy nadzieję na poznanie Waszych opinii o naszym produkcie :) Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night były nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :)

Konto usunięte

2016-05-04 23:01

Niestety wkładki nie wytrzymały pod napływem mojego pokarmu, miałam uczucie że wypełnienie zwija się i rozwarstwia. Dopiero jak laktacja mi się ustabilizowała, wkładki Lovi były dobre ale nie tak dobre jak Johnson'S® Baby. Z tej firmy po raz pierwszy poczułam komfort noszenia wkładek laktacyjnych, były one wyżłobione na pierś, sztywniejsze bo miały bardziej zbity materiał pochłaniający pokarm. Pakowanie wkładek każde z osobno może ma swój cel ale niestety generuje śmieci i trzeba rozrywać opakowanie. Nie mniej jednak wkładki Lovi doceniam za lekkość i przewiewność.

2016-03-30 15:44

Otrzymałam już jakiś czas temu wkładki laktacyjne i powiem szczerze, że ich w końcu nie użyłam, bo nie miałam takiej potrzeby, podarowałam je innej mamusi. Wkładki dają radę, są praktyczne, porządne, chłonne, trzymają się swojego miejsca i o to chyba najbardziej chodzi. Każda mama będzie zadowolona. Możemy je spokojnie polecić :-)

2016-03-30 14:29

Podobnie jak moja przedmowniczka jestem tego samego zdania by storzyć 2 rozmiary bądź jakiś jeden rozmiar ale pośredni zwłaszcza kiedy ja mam mniejsze piersi i jak dla mnie są one nieco za duże. Jeśli chodzi o efekty jestem mile zaskoczona bardzo chłonne i rewelacyjnie się sprawdzają czy to w dzień czy to w nocy. Gorąco polecam i nym mamom.

2016-03-29 23:55

W tym miesiącu zostałam nagrodzona także wkładkami laktacyjnymi Lovi Day&Night. Gdy otworzyłam pudełko bardzo zdziwiłam się że są one opakowane każde z osobna. Pomyślałam że będę musiała trzymać niedaleko nich nożyczki ale nic bardziej mylnego, mają one przecięcie na środku przez które bardzo łatwo je otworzymy. Są bardzo chłonne przez specjalne warstwy i żel chłonący w środku. Pasek klejący jest szerszy przez co dobrze trzymają się bielizny. są cieniutkie przez co są nie widoczne pod nawet cienką, dopasowana bluzką. Dałam też parę do przetestowania sąsiadce. Ja mam bardzo duże piersi wiec dla mnie są odpowiednie ale ona ma o wiele mniejsze i one po prostu nie mieszczą się w staniku. Warto byłoby wprowadzić na rynek np dwa rozmiary tych wkładek przez co były by bardziej dopasowane do potrzeb każdej mamy.

2016-02-15 20:01

Ja muszę zacząć się czujnie rozglądać po sklepach gdzie je można dostać.

2016-02-15 19:59

Hmm sama jestem ich ciekawa ...

2016-02-13 13:52

W której z sieci hipermarketów są do zakupienia wkładki laktacyjne LOVI?

2015-11-30 19:51

Serdecznie polecam wkładki laktacyjne Lovi Day&Night aktywnym mamom. Wkładki zapewniają suchość i higienę przez cały dzień. Wyprofilowany kształt dopasowuje się do piersi, pochłania wilgoć i zatrzymuje ją w środku. Ochrania bieliznę. Pasek kleju dobrze trzyma wkładkę na miejscu i nie pozwala na przemieszczanie się.