Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Day&Night

Data utworzenia : 2013-04-18 21:31 | Ostatni komentarz 2017-09-12 14:07

Redakcja LOVI

19989 Odsłony
105 Komentarze

Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night otrzymali zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w marcowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Mamy nadzieję na poznanie Waszych opinii o naszym produkcie :) Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night były nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :)

2013-05-09 08:04

Wkładki laktacyjne Day&Night są faktycznie cieniutkie (jestem przyzwyczajona do grubych "podkładów"), toteż nie odznaczają się pod bluzką. Fajnie chłoną płyny (niestety nie sprawdzałam na mleku, bo już nie karmię :P). I to co dla mnie najważniejsze, wkładki są mięciutkie i dobrze przylegają do biustonosza :) .

2013-04-30 22:59

Wkładki okazały się mega trafioną rzeczą do przetestowania, bo od 11 kwietnia wróciłam do pracy. Uzywam ich od drugiego dnia pracy, myślałam, że nie będą potrzebne jednak się myliłam. Wkładki cieniutkie i chłonne. Nie odznaczają się pod bielizną co ma dla mnie kluczowe znaczenie bo musze byc ubrana w biała koszulę, a jest za ciepło by ubierać się w sweter czy marynarke. Wkładki nie podrażniają mi brodawek, nie zlepiają się z nimi. Są milutkie w dotyku. Z perspektywy czasu żałuję, że oszczędzałam na tym i kupowałam te rossmanowskie, wkładki lovi to całkowita dyskrecja i ogromny komfort użytkowania.

2013-04-30 13:24

Wkładki, podobnie jak laktator trafią do znajomych oczekujących dziecka. Na pierwszy rzut oka wkładki są bardzo cienkie co jak podkreśla małżonka jest szczególnie ważne aby wkładka nie była widoczna przez ubranie. Pasek klejący wygląda na solidny i wkładka nie powinna się przesuwać. Ogólnie widać, że są one precyzyjnie wykonane i delikatne.

2013-04-29 20:18

Wkładki najlepsze jakie testowałam. Mają dłuższy pasek klejący w porównaniu do innych dzięki czemu trzymają się super na bieliźnie. Nie dają uczucia wilgotności nie podrażniają i są chłonne. Wszystko to czego można wymagać od wkładek. Mój numer jeden :)

2013-04-22 18:19

Ja niestety nie mam jak ich na razie przetestować. Więc popytałam kilku znajomych mam które ich używały. Wszystkie zgodnie twierdzą, że lepszych wkładek niż te nie używały. Są chłonne, dobrze dopasowane i nie podrażniają oraz nie ściągają się w biustonoszu. Cieniutkie ale bardzo chłonne i całą wilgoć zatrzymują w środku. Zdecydowanie polecam :) Sama pewnie też z nich skorzystam i nie będę chciała zamienić :)

2013-04-22 14:00

Wkładki laktacyjne testowała moja koleżanka. Jak doszła do mnie nagroda nie powstrzymałam się żeby rozpakować i sprawdzić jakie są te wkładki. I naprawdę są bardzo fajne widać że chłonne na pierwszy rzut.Bez porównania z tymi które ja używałam zaraz po porodzie.A według mojej koleżanki są bardzo chłonne przez wkład żelujący,dobrze się trzymają, są dobrej wielkości i nie przyklejają się do sutków.Bo niektóre innych firm lubią się tak przyczepiać. A tutaj zdecydowanie nie.Polecam!

2013-04-19 18:16

Dla mnie wkładki laktacyjne Day&Night są rewelacyjne! Przede wszystkim są cienkie, super chłonne, delikatne, miękkie. Dużą zaletą jest to, że w środku mają wkład żelujący, dzięki czemu zatrzymują wilgoć, i nie mam uczucia wilgotności. Super sprawą jest to, że gdy miałam podrażnione brodawki, wkładki nie przyklejały mi się do sutków i dodatkowo nie podrażniały. Nie zamieniłabym je na inne. Serdecznie polecam!!:)

2013-04-19 11:59

Wkładki laktacyjne Day&Night - dla mnie bomba. Jestem z nich bardzo zadowolona. Dla mnie najważniejsze było to, że nie przyklejają się do sutków, nie przeciekają, są bardzo chłonne i doskonale trzymają się w biustonoszu. Dodatkowo ich zaletą jest to, że podczas pobytu w szpitalu z 8 miesięczną córcią miałam znów popękane brodawki i wkładki z Lovi nie podrażniły mi dodatkowo sutków. Z przyjemnością i przekonaniem się do nich polecam wszystkim mamom karmiącym.