Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Day&Night

Data utworzenia : 2013-04-18 21:31 | Ostatni komentarz 2017-09-12 14:07

Redakcja LOVI

19988 Odsłony
105 Komentarze

Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night otrzymali zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w marcowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Mamy nadzieję na poznanie Waszych opinii o naszym produkcie :) Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night były nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :)

2013-08-13 22:23

Pierwszą córkę karmiłam 2lata i 3 miesiące teraz karmie już prawie 10 miesięcy,nie wiem do końca czemu tak jest może wiąże się to z wysokością prolaktyny ,ale jak karmie małą z drugiej piersi mleko bardzo mocno wypływa.Z tego powodu nie wyobrażam sobie karmienia bez wkładek laktacyjnych,zużywam ich bardzo dużo do tej pory.Moja znajoma karmi piersią piąty miesiąc i wkładek już nie używa hmmm:)Przez ten czas używałam wkładek wielu firm.Wkładki Lovi zasługują na wielkie uznanie i ja mogę śmiało wystawić im ocenę celującą:) -są cieniutkie,a bardzo bardzo chłonne(super ten wkład żelujący) -mają świetny przylepiec dzięki,któremu wkładka nie roluje się i zostaje na swoim miejscu -są delikatne nie przyklejają się do sutków,nie zostawiają na nich niteczek -duży plus za pakowanie każdej wkładki osobno -wkładki są stosunkowo duże,ale bardzo wygodne Są to wkładki ,które z czystym sercem mogę polecić każdej karmiącej mamie:)

2013-07-20 19:02

Postanowiłam wpisać swoją opinię, choć nie jestem laureatką konkursu. Po prostu te wkładki są rewelacyjne, najlepsze jakie miałam i mam, a wiele się przewinęło przez moje ręce, czy raczej biustonosz, bo karmię prawie dwa lata i ciągle mam dużą laktację. Wkładki LOVI są niesamowicie chłonne - tylko one dają mi pewność, że nic mi nie wycieknie i dlatego zawsze ich używam jak gdzieś wychodzę. Wyśmienicie żelują mleko, które wypłynie z piersi, są higieniczne, nie mam uczucia mokrości. Tak jak wyżej napisała Pani - to że są pakowane osobno to też duża zaleta, zawsze mam dwie w torebce i mogę je tam nosić długo bez uszczerbku na ich wyglądzie czy czystości. Przyznam szczerze, ze używałam też wkładek innych firm, ale albo były totalnie beznadziejne jak bella, johnson, albo niewygodne i zmieniały kształt piersi jak Avent (w tych wyglądałam jakby mi cały czas stały sutki). Właśnie, bo to co jeszcze ważne LOVI świetnie dopasowują się do kształtu piersi, są duże ale zarazem dyskretne. Polecam :)

2013-06-05 11:57

Z czystym sumieniem polecam wkładki LOVI. Sama ich używam. Wypróbowałam mnóstwo wkładek i tylko te są cienkie, 100% chłonne, nie odklejają się od bielizny. Młode mamy, którym rozdałam wkładki do przetestowania również są bardzo zadowolone. Szczególnie, że pakowane są oddzielnie, więc można zapasowe wrzucić do torebki bez obawy, że się zabrudzą. Polecam

2013-05-22 13:14

Nie używałam dotąd wkładek laktacyjnych, ale przyznaję, że po powrocie do pracy taka rzecz się przydaje. Nie mam porównania co do innych wkładek, jednak te, które otrzymałam bardzo mi pasują. Są miękkie, niewidoczne pod ubraniem, nie przyklejają się, w moim przypadku nie przeciekają. Poza tym wielki plus za pojedyncze pakowanie :) Będę polecać.

2013-05-18 13:36

Szczerze i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wkładki laktacyjne LOVI są najlepszymi ze wszystkich, jakich używałam. Maja bardzo wiele zalet i wg mnie żadnych wad. 1. Ładnie przylegają do piersi i przede wszystkim bardzo dobrze chłoną mleko. 2. Są delikatne i praktycznie nie czuje się ich obecności. 2. Co dla mnie bardzo ważne pakowane są w osobne woreczki. Jest to ogromna zaleta dla osób, które często podróżują, ponieważ dzięki temu wkładki są znacznie bardzie sterylne niż te wrzucone luzem do kosmetyczki bądź torby. 3. Mają dużą powierzchnię a przy tym są cieniutkie. 4. Są estetycznie wykonane. 5. Nie przyklejają się do brodawek. 6. Dla moje córki są też świetną zabawką, gdyż notorycznie wyjmuje je z pudełka i rozkłada na dywanie. I właśnie dzięki temu, że są osobno pakowane mogę je potem z czystym sumieniem wrzucać z powrotem do pudełka a nie do kosza. Na pewno kupię następne opakowanie:)

2013-05-14 12:42

Polecam. Wkładki chłonne, przyjemne i nie przyklejają się do sutków. Dla mnie ważne jest to, że nie przemieszczają się w staniku. Mimo, że do porodu 2 miesiące już leci mi siara i wkładki przydały się szybciej niż myślałam. Dodatkowym atutem jest to, że występują w różnych opakowaniach i nie trzeba do szpitala zabierać dużego pudła np. 60 szt. i więcej lub rozrywać paczek i upychać w torbie obawiając się o ich sterylność.

2013-05-12 19:44

Szczerze mogę polecić wkładki laktacyjne LOVI !!! Świeżo upieczone mamy z radością przetestowały wkładki, które otrzymały ode mnie ;) Jednogłośnie wspólnie stwierdziłyśmy, iż są faktycznie cieniutkie, świetnie trzymają się bielizny. Nawał pokarmu to świetny moment na test chłonności, który wypadł doskonale. W 100% bardzo udany produkt, godny polecenia.

2013-05-09 15:22

Co do wkładek pani Monika powiedziała że są miękkie i nie drażnią jej sutków i dobrze się trzymają stanika i póki co są jedynymi jakie ma więc nawet nie może ich z innymi porównać. Jest zachwycona:-)