Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących wkładki laktacyjne LOVI Day&Night

Data utworzenia : 2013-04-18 21:31 | Ostatni komentarz 2017-09-12 14:07

Redakcja LOVI

19979 Odsłony
105 Komentarze

Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night otrzymali zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w marcowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Mamy nadzieję na poznanie Waszych opinii o naszym produkcie :) Wkładki laktacyjne LOVI Day&Night były nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :)

2017-09-12 14:07

My używamy tak jak mam wymiennie z Johnsonem Lovi są dużo cieńsze ale zarazem chłonne,myślałam że takie cieniutkie wkładki będą po chwili przemakały a tu niespodzianka.Fajnie że jest dostępny czarny wariant bo przy ciemnych biustonoszach szczególnie koronkowych niestety białe wkładki często przebijały

2017-09-02 10:19

A wiecie musiałam kupić wkładki i miałam do wyboru johnsona którego lubiłam jak wyżej pisałam i lovi białych no i wzięłam lovi. To ch

2017-09-02 08:25

Marta to ja też uważam że te z Canpol się chowają do tych z lovi , ja właśnie mam i z lovi iż Canpol i ich użytkuje tak zamiennie i jak z lovi wkładków laktacyjnych jestem zadowolona tak z Canpol wcale. Lovi wkładki są po pierwsze cieńsze ale bardziej chłonne od innych, mają dwie tasiemki z klejem co sprawia że się trzymają bielizny przy odsuwaniu jej podczas karmienia i klej też dobrze trzyma ( czytałam opinie innych mam, że im się one rolują a mi właśnie się nie rolują) i naprawdę pięknie wyglądają z tą koronką i Super że istnieje możliwość wybrania kolorystyki wkładek laktacyjnych. Ja polecam jak najbardziej wkładki laktacyjne lovi.

2017-06-23 12:47

Te wkładki są genialne! Za 60 szt zapłaciłam 25zl ale są warte swojej ceny. Testowałam z canpolu i z belli i bez porównania. Lovi nie dała uczucia ze jest mokro i ciężko do tego nie uwierają są cieniutkie bardzo wygodne :) i maja śliczna koronkę <3

2017-05-11 20:51

Poprosiłam męża, żeby kupił mi wkładki i kupił mi lovi elegance. Piękne, ale cena mnie powaliła. Za 40 szt zapłacił 29 zł. Mam nadzieję, że są warte swojej ceny. Za Johnsona płacił połowę a wkładek jest 50 szt.

2017-02-28 23:40

Wkładki laktacyjne również oddalam szwagierce, ktora poprosilam o opinie na ich temat. Mimo ze urodzila 3 tyg temu to miala juz okazje przeżyć nawal pokarmu. Jej zdaniem wkladki sa świetne. Podobno dobrze chlona i nie uwieraja, a to chyba najważniejsze. Gdy zapytalam czy kupilaby je, to bez wachania przytaknela. To wiele mówi na ich temat:)

2016-12-26 15:08

Ostatnio wygralam laktator elektryczny a w nim bylo 10 wkladek laktacyjnych ale tych najnowszych. najlepsze jakie mialam, cieniutkie, nie widoczne spod biustonosza i bardzo chlonne. najlepsze jakie do tej pory mialam a wyprobowalam juz kilka firm. Na pewno jak wykoncze te które mam obecnie kupie te najnowsze wkladki Lovi bo sa naprawde rewelacyjne

2016-12-12 16:11

Spełniają moje oczekiwania, nie przesiąkają, estetyczne, trwałe, zapakowane każda oddzielnie więc wersja do torebki, nie odznaczaj a się pod żorżetową bluzką..." t opinie obdarowanych przeze mnie mam wkładkami Lovi.