Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator ręczny LOVI Protect

Data utworzenia : 2013-04-18 21:29 | Ostatni komentarz 2018-04-09 13:49

Redakcja LOVI

21560 Odsłony
59 Komentarze

W marcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum nagrodą główną był zestaw z laktatorem ręcznym LOVI Protect. Z przyjemnością nagrodziliśmy 10 osób. Zwycięzców konkursu prosimy o opinię. :) W przypadku jakichkolwiek problemów z ustawieniem poziomu rączki-fazy ssania oraz z ustawieniem siły ssania w laktatorze prosimy o kontakt. Pomożemy:-)

2013-04-26 14:10

Mój laktator testuje świeżo upieczona mama która jest jeszcze w szpitalu z maluchem. z tego co mi mówiła laktator jest bardzo fajny.Daje radę z nawałem pokarmu:) Zadowolona jest z wyposarzenia do laktatora.Jak będę wiedziała coś więcej to napiszę.

2013-04-24 14:16

Dla mnie laktator Lovi jest idealny! Nakładka na pierś jest wyprofilowana, nie przesuwa się. Bez problemu mogę ściągać mleczko szybko i sprawnie. Dużym plusem jest to, że w zestawie jest buteleczka, więc bezpośrednio ściągam do niej mleko. Rączka jest antypoślizgowa, więc pewnie trzyma się w dłoni. Poza tym, torba na laktator jest śliczna, i bardzo przydatna - bez problemu schowa wszystko i jest bardzo elegancka. Stosowałam już różne laktatory, ale z firmy Lovi jest zdecydowanie najlepszy!! Serdecznie polecam!:)

2013-04-20 12:19

Przed porodem jak każda mama robiłam zakupy dla noworodka jak i dla siebie jako przyszłej mamy, jednym wielkim błędem jaki popełniłam był brak laktatora, przez co w chwili zapotrzebowania wydaliśmy z mężem nie potrzebnie pieniadze na dwa laktatory które niestety nie spełniły swojego zadania. Laktator który otrzymałam od Lovi jest rewelacyjny pod kontem wizualnym niestety nie mogę go przetestować, gdyż moja laktacja się zakończyła, mogę jedynie porównać laktatory które miałam poprzednio, wyposażenie jak również samo wykonanie laktatora jest po prostu rewelacyjne wszystko pasuje do siebie jak ulał, nie ma żadnych niedoskonałości. Regulacja siły ssania na pewno ułatwia młodej mamie odciągnięcie pokarmu, gdy jej sutki są obalałe lub często poranione (podobnie miałam w szpitalnym laktatorem, przy pierwszym odciąganiu pokarmu warto ustawić sobie najpierw na najlżejsze odciąganie pokarmu potem stopniowo zwiększać siłę ssania) Rączka nie wyślizguje się z rąk dzieki czemu swobodnie można odciągac pokarm zapewnie jedną ręką;) tak bynajmniej wygląda. Bardzo fajnie wykonany kuferek, który moze posłużyć nie tylko do przechowywania laktatora;) napisze teraz pokrótce różnice miedzy laktatorami które miałam: laktator Lovi nie ma zbyt wielu elementów do złożenia, nie jest skomplikowany, bardzo szybko mozna go złożyć i zaczynać pracę;) Nie duży poręczny, rączka antypoślizgowa Lejek odprowadzajacy mleczko wyprofilowany odpowiednio do piersi (w poprzednim miałam szklany którego nie polecam) Butelka w zestawie, dzięki czemu można ją używać również podając w niej mleczko maluszkowi ;) Bardzo Fajny i praktyczny zestaw dla młodej mamy, mnie mile zaskoczył mimo iż nie moge go przetestowac na własnych piersiach a tylko porównuje do poprzednich laktatorów