Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator ręczny LOVI Protect

Data utworzenia : 2013-04-18 21:29 | Ostatni komentarz 2018-04-09 13:49

Redakcja LOVI

21640 Odsłony
59 Komentarze

W marcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum nagrodą główną był zestaw z laktatorem ręcznym LOVI Protect. Z przyjemnością nagrodziliśmy 10 osób. Zwycięzców konkursu prosimy o opinię. :) W przypadku jakichkolwiek problemów z ustawieniem poziomu rączki-fazy ssania oraz z ustawieniem siły ssania w laktatorze prosimy o kontakt. Pomożemy:-)

2018-04-09 13:49

laktator protect jest naprawdę super jest najlepszy z wszystkich laktatorow manualnych jakich miałam okazję używać. o tyle się wyróżnia że można regulować siłę ssania na pewno lepiej ściąga niż zwykle laktatory bez tej funkcji. ma fajna torbę dzięki czemu można wszystko ładnie spakować i w podróży użyć nawet. jeśli myli się o laktatorze manualnym aby raz na jakiś czas ściągać czy rozbujac laktacje to lovi protect jest naprawdę przydatny i polecam go.

2018-03-27 14:06

Bardzo fajny ręczny laktator. Spełnia wszystkie swoje funkcje. Niezmiernie przydał sie po powrocie ze szpitala, pierwszy nawal pokarmu i nabrzmiałe piersi, których córeczka nie mogła uchwycić. Laktatorem odciagnelam bez problemu nadmiar mleka i dalej juz córeczka sobie poradziła. Teraz w przypadku, gdy pierś jest kilka godzin nie opróżniana, przed podaniem odciągam troszkę pokarmu, bo jest go sporo, a córeczka łapczywe je, więc muszę ten wyplyw spowolnić, aby się nie krztusila. Także kolejna okoliczność, w której się przydaje. Myślę, ze kazda mama karmiaca powinna mieć pod ręką laktator, bo w wielu sytuacjach okazuje sie byc pomocny. A Lovi Protect jest naprawdę fajny, lekki, poręczny. Bardzo polecam.

2016-12-12 16:34

Ręczny laktator Lovi sprawdza się na zajęciach w mojej szkole rodzenia dotyczących karmienia piersią. I nie tylko na zajęciach ... jeszcze przed porodem młode mamy kupują go jako alternatywę na skuteczny przebieg laktacji...i każda z laktatora korzysta. Polecam - skuteczny, poręczny, lekki, przystępna cena.

2016-10-17 22:28

Moja opinia na temat laktatora który nie dawni otrzymałam musiała troszkę poczekać, ponieważ oczekiwał na przyjścia mojego bratanka :-) Marcel i jego mama bardzo ucieszyli się z prezentu od cioci. Już w drugim dniu przy nawale, moja bratowa odciagała mleko. Marcelek ma 2 tygodnie więc zapytam o opinię jego mamę o to co mi odpisała: " Laktator LOVI Protect jest rewelacyjny, był nieoceniony przy nawale który wystąpił już w drugiej dobie, jeszcze w szpitalu. Bez najmniejszego problemu odciągnełam mleko o 3 w nocy do poczucia ulgi. Moje współlokatorki na sali spały dalej, jest cichutki. Moje piersi nie są jeszcze zahartowane i bałam się że ściąganie mleka będzie bolesne, nic bardziej mylnego. Mogłam bez problemu wyregulować siłę "ssania" a samo użycie laktatora przypominało pracę maluszka" Jednym słowem doszła do naszego grona kolejna zadowolona mama z produktów Lovi. Cieszę się że kolejną osobę udało mi się przekonać do tej marki:-) chociaż produkty są tak dobre że nie jest to większym problemem ;-)

2016-10-07 09:55

Pierwszy laktator jakiego użyłam był canpol Basic, niestety bardzo bolały mnie sutki przy sciaganiu. Kiedy przyszedł Lovi nie był testowany od razu bo, w tej roli najlepiej sprawdziła się Córcia. Pierwsza kwestia - opakowanie bardzo fajna i wygodna walizeczka Druga - poradnik "szkoła karmienia piersią" w dobie internetu wszystko można znaleźć jednak zawsze wolałam formę papierowa w której zebrane są wszystkie przydatne informacje. Trzecia - zapasowy komplet części wymiennych. Bardzo fajna sprawa szczególnie kiedy nie ma możliwości wyparzenia całego laktatora przed ponownym użyciem, można umyć a inne części założyć świeżutkie wyparzone taki komfort psychiczny. Czwarta (dla mnie bardzo przydatna) dwfazowosc, na prawdę dla mnie zbawienna, bo odciagam bez bólu i dyskomfortu. Reszta to antypoślizgowy uchwyt dzięki czemu jak dobrze obejmie brodawke to wygodnie jest ściągać jedna ręką. W komplecie jest butelka co też ułatwia sprawę. Mleczko ściąga się w miarę szybko(ok 15-20 min), przynajmniej u mnie dzięki dwfazowosci nie muszę przerywać ściągania przez ból, brodawka jest fajnie objęta. Dla Mamus muszacych ściągać często poleca się elektryczny, podejrzewam ze jeszcze lepszy, ale nie każdego stać i wtedy nawet ręczny spełni te rolę znakomicie.

2016-09-08 17:55

Przetestowaliśmy laktator ;-) Niestety córa musiała iść na fototerapię, a że jej karmienia są długie, to podjęłam decyzję o karmieniu butelką na czas pobytu pod lampami. Udało się zejść troszkę z żółtaczki w jedną dobą, przez którą odciągałam pokarm. Opakowanie - super się prezentuje, ładnie i zgrabnie. Jest troszkę sztywny, więc nie bałam się o elementy wewnątrz. łatwy w użytkowaniu, łatwo się rozkłada i składa, dobry do mycia. Rączka antypoślizgowa doskonale się sprawdzała. Ze względu na rozmiar piersi, musiałam dobrze pierś trzymać, by brodawka znajdowała się w lejku (ogólny problem, w poprzednim laktatorze innego producenta też tak niestety było). Silikonowa nakładka - ogólnie dobra sprawa, tylko czasem pod nią dostawało się mleko. Nie wiem czemu, bo z 8 odciągnięć, to w 2 przypadkach dosyć sporo mleka tam się dostało (zasysało). Przydatne były tryby siły odciągania - korzystałam i odpowiednio przy odciąganiu dostosowywałam siłę ssania. Jest to dobry laktator na krótkie przygody z odciąganiem, gdybym musiała dłużej odciągać to zdecydowałabym się jednak na elektryczny. Ogólnie - POLECAM! Dobry na początek, gdy są nawały pokarmu, albo potrzeba jednorazowo odciągnąć pokarm.

2016-07-10 16:54

Laktator Lovi jak każdy artykuł Lovi ma wiele zalet. Chociaż powinnam napisać nawet, że wad nie znalazłam. Jest on zapakowany w bardzo poręczny i ładny kuferek. Idealny żeby zabrać go ze sobą i mieć wszystko pod ręką. W zestawie jest butelka i jest to również bardzo fajna sprawa bo nie trzeba do niego zupełnie nic dobierać. Zestaw jest w 100% przemyślany. Jest mały, lekki i bez problemu można odciągnąć nim pokarm co jest kolejnym plusem. Laktator można trzymać jedną ręką i nie stanowi to najmniejszego problemu . Antypoślizgowa rączka też bardzo pomaga. Nakładka idealnie dopasowana, nie przesuwa się i nie trzeba co chwile go poprawiać. Można w nim ustawić siłę ssania więc każda mama znajdzie najlepsza dla siebie. Podsumowując Laktator Lovi jak dla mnie nie ma dosłownie żadnych wad. Polecam każdej mamie która się jeszcze zastanawia nad jego zakupem.

2016-06-07 14:27

Laktator ręczny udało mi się otrzymać do przetestowania jeszcze przed porodem. Teraz mały ma już 10 tygodni i zaczynam korzystać z laktatora. Nie miałam wcześniej potrzeby, gdyż nie było problemów z karmieniem ani też z nawałem pokarmu. Używam go dopiero kilka razy, kiedy chciałam zostawić mleko bo potrzebowałam wyjsc na dłużej z domu (do fryzjera ;) wreszcie). Początki były trudne, moje piersi nie specjalnie chciały współpracować i odciągnięcie 80 ml mleka zajęło mi koło godziny. Dość frustrujące po tym jak naoglądałam się na youtube że mleko do laktartora wręcz tryska i napełnia butelkę w kilka minut. Ale teraz po 4 odciągnięciu jest już lepiej. Chyba trzeba się do tego przyzwyczaić. Zauważyłam natomiast że najłatwiej odciąganie wychodzi mi w nocy, a że mały po kąpieli śpi nawet do 8 godzin to w tym czasie odciągam się mleko i pakuję do zamrażalnika - będzie na zapas. Ogólnie laktator oceniam jako bardzo dobry i łatwy w użyciu. ładnie zapakowany, można zabrać ze sobą maleńką walizeczkę. Nie mam natomiast porównania co do innych laktatorów ani też do tych elektrycznych. Mam wrażenie że chyba elektrycznym byłoby szybciej - ale też może bardziej by bolało…wkońcu nie ma się już wtedy takiej kontroli.