Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelki szklane LOVI Diamond Glass

Data utworzenia : 2015-11-13 12:40 | Ostatni komentarz 2020-05-27 21:51

Redakcja LOVI

15623 Odsłony
92 Komentarze

Zachęcamy do podzielenia się opiniami dotyczącymi naszej nowości - butelki szklanej LOVI Diamond Glass! Szczególnie zapraszamy mamy, które zostały nagrodzone tymi butelkami w październikowej edycji konkursu :-) Butelka LOVI Diamond Glass została wykonana z najwyższej jakości szkła borowo-krzemowego (BPA 0%) oraz wyposażona w dynamiczny smoczek do karmienia LOVI Super vent. Jak Wam się podoba nasza nowość, drogie Mamy?

2019-03-21 09:55

Butelka szklana Retro jest przesliczna a raczej powinnam napisać była bo w domu była dość długo a uzytkowana była tylko 3 dni, wszystkich przestrzegalam, żeby uważać bo szklana a stlukla się z mojej winy, jak mi jej szkoda :( więc wadą jest to, że można ja stluc, ale mam jeszcze szklana Diamond Glass i tu bardziej uważam i ogólnie butelka jest super, służy mi na wyjścia by synkowi wodę podać i synek chętnie z niej pije a w domu bardzo sprawdza się w roli miarki bo bardzo łatwo odmierzyc mi wodę do przygotowania np kaszki, czyści się ja też sprawnie także polecam :)

2018-11-19 11:09

Zakochalam się w tych butelkach :)) Pierwszy synek od urodzenia pije z tych butelek a drugi okazjonalnie bo na piersi jest . Mimo że kilka razy spadły mi na kafelki żadna się nie uszkodziła; ) Jestem bardzo zadowolona z nich i nie zamienilabym tych butelek na żadne inne :D

2018-11-08 23:09

Potwierdzam ;) mi pierwszą przez przypadek zbil tata gdy u nich nocowalismy przez weekend ale nawet ten wypadek mnie do nich nie zranił- kolejna też była szklana....już chyba nie potrafię mieć plastikowej ;)))

2018-11-05 22:06

Szklane nie mają sobie równych :)

2018-10-23 05:21

Ja ostatnio wymienialam butelki córce. Akurat padło na szklane butelki bo takie mam. Wcześniej się trochę zrazilam i przezucilam się na plastikowe, ale teraz stwierdzam, że nie ma jak to szklana butelka. Znowu widzę plusy korzystania ze szklanych butelek.

2018-07-09 09:48

te buteleczki są super ! jakoś tak lepiej się trzymają w rękach i moim zdaniem są bardziej higieniczne niż plastikowe. Mają piękne wzory które oczywiście nie schodzą przy myciu. fajne jest też to że butelka jest kompatybilna z laktatorem lovi więc można prosto do niej ściągać pokarm.

2018-07-09 09:33

Te butelki są strzałem w dziesiątkę, łatwo je utrzymać w czystości i wyglądają obłędnie, fakt są trochę cięższe od plastikowych ale półroczne dziecko doskonale sobie z nimi radzi, bo są bardzo poręczne. U nas to najlepsze butelki:)

2018-06-12 13:21

Szklane butelki to ukłon w stronę mojego dzieciństwa, kiedy było dostępne tylko szklane buteleczki. Idealna! Piękne wzornictwo. Higieniczna, prosta w składaniu, łatwa w utrzymaniu czystości. Must Have w wyprawce. Utrzymuje dużej temperaturę mleka niż butelka plastikowa. Polecam! :)