Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek niekapek LOVI Hot&Cold (12m+)

Data utworzenia : 2013-03-13 11:37 | Ostatni komentarz 2017-02-25 15:36

Redakcja LOVI

15512 Odsłony
73 Komentarze

W edycji lutowej konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wyróżniliśmy 5 osób, które otrzymały od nas na początku marca kubeczki LOVI Hot&Cold. Jak Wam się sprawdzają? Kubek LOVI Hot&Cold był nagrodą niespodziewanką do wyboru :) dla mam biorących udział w konkursie serwisu Bangla.pl. Będziemy wdzięczni za podzielenia się opiniami :) Kochani! Zwycięzców oraz wyróżnionych w listopadowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników prosimy o opinie o kubeczkach niekapkach LOVI Hot&Cold.

2015-03-02 16:43

Jeszcze nie testowaliśmy Kubek niekapek,bo synek ma 8 miesięcy ale jak tylko będzie większy to napewno wpisze swoją opinię,jak narazie będziemy się powoli uczyć z tego kubka pić ale jak skończył 12 miesięcy.Śliczny kubeczek i już nie mogę się doczekać kiedy synek będzie z niego pił.

2015-02-28 16:54

My wypróbowałyśmy kubek od razu jak tylko do nas przyszedł. Córka jak go zobaczyła była nim zachwycona. Wymyłam, wyparzyłam i od razu robiłam do niego herbatkę. Córka ma 21 miesięcy i bardzo dobrze radziła sobie z piciem z kubeczka. Kubek ma bardzo fajne uchwyty, za które bardzo wygodnie trzyma się kubeczek. Kubek niekapek ma również bardzo fajną zatyczkę na ustnik, dzięki której można zamknąć kubeczek i zabrać go ze sobą na spacer. Ze wcześniejszych kubków innych firm mała potrafiła wylewać picie, a ten jest solidnie zrobiony i nic nie kapie. Kubek jest w bardzo ładnym zielonym kolorze z namalowaną małpką, wizualnie kubeczek jest bardzo ładny i przykuwa uwagę dziecka. Kubek ma zakręcaną pokrywkę, a nie nakładaną i dziecko też nie da rady jej samo ściągnąć. Kubek niekapek LOVI jest po prostu fantastyczny!!!

2015-02-27 11:10

Mój synek skończył 10 miesięcy. Ostatnio wypróbowaliśmy ten kubeczek z synkiem. Powiem tak, synek dał rady napić się kilka kropel herbatki ale potem, z racji tego, że ostatnio wszystko by gryzł, zaczął gryźć (oczywiście bezzębnie) ustnik, rączki więc na razie kubeczek odłożyłam. Nie chcę aby synek kubeczek kojarzył z gryzakiem więc jeszcze poczekamy. Kubek jest od 12 miesięcy także mamy jeszcze czas i synek ma prawo jeszcze nie umieć korzystać:) Choć skoro już coś się napił za ok miesiąc, dwa myślę, że nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. A teraz od strony technicznej i wizualnej:) Kubek się bardzo podoba zarówno mi jak i synkowi:) Po przeczytaniu ulotki jestem pełna podziwu. Po pierwsze - wykonany z bezpiecznych materiałów (obrazek również super). Po drugie ochrona antybakteryjna w nakrętce z zaworkiem - kolejny wielki plus przemawiający za kubeczkiem. Wizualnie - widać, że kubek jest solidnie wykonany i trwały. Fajnie, że posiada osłonkę, mimo, że jest niekapkiem, dodatkowo chroni ona przed zabrudzeniami. Tak więc, poczekamy z używaniem aczkolwiek gdy tylko synek zacznie z niego pić wydamy opinię z używania:)

2015-02-26 21:38

Na ten kubeczek mój Synek jest jeszcze trochę za mały, ma dopiero 8 miesiecy a kubeczek przeznaczony jest dla dzieci powyzej roczku. Próbowałam co prawda choć na chwilę zastąpić nim dotychczas używane butelki ale myślę, że na to przyjdzie jeszcze czas. Moim zdaniem kubek ma bardzo poręczne uchwyty, jednak Synek póki co przez chwilę utrzymuje go w rączce, po czym upuszcza. Dzięki temu mogę jednak stwierdzić, że kubek jest bardzo szczelny bo nic się nam z niego nie wylewało. Wielkość kubka moim zdaniem jest w sam raz a kolory są znakomite, przyciągają wzrok Synka! Zabezpieczenie ustnika specjalną osłonką również jest super sprawą, w kubkach z innej firmy zwykle to nie występuje! Jestem pewna, że Synek polubi ten kubek, jak tylko nauczy się pić z niekapka :)) i z pewnością wówczas ponownie wyrażę na forum swoje spostrzeżenia :)

2015-02-25 21:03

Moja córeczka skończyła 10 miesięcy. Próbowałam podać jej kilkakrotnie picie w tym kubeczku, ale póki co kompletnie sobie nie radzi z piciem z niego. Tak jak jest napisane poniżej - naprawdę trzeba mocno pociągnąć. Nic z niego nie kapie. Kubek jest fajny, kolorowy, nie ma problemów z montażem ;) Będziemy próbować dalej :)

2015-02-25 11:51

Kubeczek doskonale przetestowany na urodzinach męża:) Otóż mamy problem z pewnym małym gościem. mając 3 lata ciągle pije z butelki !! Mimo prób, kubeczków, z autkami, z misiami, itd nie dało rady. Minęło zaledwie 30 minut i mały smyk wziął samodzielnie kubeczek i pociągnął raz.. Myślimy sobie, no to kicha.. Chyba już nie mamy na niego wpływu. Przyszedł po 10 minutach. Kubka nie dał sobie zabrać do końca imprezy ! I tak nasz mały smyk samodzielnie zaczął pić z kubeczka:)) I Co najlepsze był cały suchy !! :):):) "Oli, idzie pić z małpką"... hahaha:) Dzięki Wam !! :):):)

2014-12-21 18:12

mimo ze wiekowo kwalifikujemy sie do uzywania tego kubeczka to jednak nadal synek ma problem z napiciem sie z niego, sluzy mu do rzucania i ogryzania (jest niezwykle trwaly! ;) ) zeby woda pociekla trzeba ssac naprawde mocno, nawet ja mam problem by sie z niego napic! z pewnoscia gwarantuje to brak problemow z rozlewaniem :) poki co kubek czeka wiec u nas na swoje 5 minut

2014-10-09 11:51

Emi do tej pory użytkuje kubek Hot&Cold choć teraz i innym zestawieniu kolorystycznym:)Z domyciem sylikonu przy ustniku nie mamy problemu ponieważ używam do mycia maleńkiej szczoteczki ,która była dołączona do łyżeczki z butelki wielofunkcyjnej.Ta szczoteczka jest świetna i w sumie mogła by być dołączona do niektórych kubków z Waszej firmy.Idealnie radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami w kubkach Hot i&Cold,kubka 360 i tak samo rewelacyjna do mycia rurek z bidonu firmy Canpol:)Podczas użytkowania troszkę brakuje mi wglądu na picie,domyślam się ze produkcja kubka z przeźroczystą skalą jest bardziej skomplikowana,ale wystarczył by choć pół centymetrowy pasek przezroczytego tworzywa na całej długości kubeczka i było by idealnie:)Ogólnie opinia o kubku sie nie zmienia i jesteśmy nadal bardzo zadowoleni z tego kubeczka:)