Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Butelka samosterylizująca LOVI z nowym systemem odpowietrzania SUPER VENT

Data utworzenia : 2014-10-16 11:04 | Ostatni komentarz 2015-08-28 14:26

Redakcja LOVI

5205 Odsłony
16 Komentarze

Zapraszamy do podzielenia się opinią o naszej nowości - butelce samosterylizującej LOVI z NOWYM systemem odpowietrzania SUPER VENT.

2015-04-09 22:45

Bardzo dobra butelka.! System SuperVent zapobiega zapowietrzaniu się smoczka, zapewniając spokojne karmienie, bez nerwów ze strony rodzica, jak i maluszka!

2015-02-11 13:36

Moja córka z łatwością piła z tej butelki aż sama byłam zaskoczona jak dobrze idze takiemu maluchowi ..pasuje do laktatora i do podgrzewacz co ułatwia wszystke czynności..butelka wygodna i smoczek też łatwy w chwytaniu dla dziecka.

2015-01-20 09:44

Przy zmianie smoczka z 0+ na 3+ pierwsze co to córka się zakrztusiła. Później nauczyła się z niego pić i jesteś,my obie zadowolone. We wcześniejszej butelce nie miałam problemu z zasysaniem się smoczka, więc w moim wypadku dużej różnicy nie widać.

2015-01-15 19:07

Mamy butelkę samosterylizującą.. jest bardzo wygodna,smoczek super :) córeczka bardzo lubi z tej butelki pić.. przepływ jest moze dość szybki,ale Judyśka nie marudzi.. szybko wypija,ładnie odbija i pięknie zasypia :) polecam gorąco :)

2014-10-31 09:05

Muszę przyznać, że myślałam, że tak prędko nie wykorzystam butelki LOVI z NOWYM systemem odpowietrzania SUPER VENT, jednak oprócz mojego mleka musimy również podawać Piotrusiowi mleko dla dzieci ze skłonnością do ulewania, takie mleko jest dużo gęstsze od normalnego i dlatego podajemy mu je w tej właśnie butelce ze smoczkiem 3m+ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Synek ładnie pije, nie krztusi się, nie łyka powietrza oraz nie musi wkładać wielkiego wysiłku by wypić gęstsze mleko.

2014-10-23 22:18

Po recenzji Marty jestem ciekawa jakby smoczek się sprawował przy dziecku powyżej roczku - bo stare smoczki +9m nie dają rady..; /

2014-10-23 13:57

Marta zgdzam sie z Toba! I smoczek i buteleczka rewelacja! I nue zamieniłabym na zadną inna, jest super.

2014-10-22 22:54

Akurat mam butelkę aktywne ssanie ale z tym wlasnie smoczkiem. Smoczek jest rewelacyjny bo już się nie zasysa tak jak te poprzednie. wcześniej musiałam leciutko zakrecac smoczek do butelki bo jak dziecko mocno ciagnelo to smoczek się zasysal. Teraz tego problemu nie ma mimo ze smoczek dokręcam teraz zdecydowanie mocniej.