Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Butelka samosterylizująca LOVI z nowym systemem odpowietrzania SUPER VENT

Data utworzenia : 2014-10-16 11:04 | Ostatni komentarz 2015-08-28 14:26

Redakcja LOVI

5189 Odsłony
16 Komentarze

Zapraszamy do podzielenia się opinią o naszej nowości - butelce samosterylizującej LOVI z NOWYM systemem odpowietrzania SUPER VENT.

2015-08-28 14:26

Super wykonana, idealny krztalt a kubek do samosterylizacji jest wygoda dla kazdej mamy troche wody mikrofalowka i gotowe nie trzeba wyparzac, gotowac czy tez nawet inwestowac w sterylizator :)

2015-06-08 22:44

GENIALNA! Szczerze, to moje dziecko zdecydowanie woli tą butelkę od mojej piersi! Idealnie dopasowany smoczek, idealnie wyprofilowany smoczek - leci tyle ile potrzeba, nie mniej nie wiecej :) brak możliwości połykania powietrza przejrzysta miarka na butelce świetnymateriał sterylizacja prosta (można spokojnie robić ją jedną ręką trzymając maluszka :) ) Muszę bardzo uważać jak często podaję mleko małej w tej butelce, bo widzę, że bez problemu wyparłaby moją pierś :) super produkt!

2015-06-07 21:49

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania butelek samosterylizujących które jak zresztą inne produkty Lovi które miałam okazję przetestować okazały się rewelacyjne. Do tej pory nie wiedziałam że sterlizacja butelek może być taka prosta i nie potrzebne mi będą do tego inne akcesoria poza kuchenką mikrofalową. Po umyciu butelki wlewam do niej wodę oraz do smoczka i włączam mikrofalę. Polecam te butelki zarówno mamom które cenią sobie wygodę jak i tym które mają małą kuchnię i nie mają dodatkowego miejsca na sterylizator parowy lub nie mają pieniędzy na jego zakup. Ja do tej pory butelki , smoczki i inne akcesoria dla dziecka sterylizowałam poprzez gotowanie . wyparzanie w garnku ale zdarzyło mi się dwukrotnie zapomnieć o tym aby w porę wyłączyć gaz i stopiłam kilka rzeczy. W przypadku butelek samosterylizujących czas przygotowania- sterlizacji butelki jest kwestią dwóch minut więc moim zdaniem to rewelacyjne rozwiązanie. Poza tym butelki nie matowieją pod wpływem sterylizacji , smoczki ani razu nie zassały się podczas karmienia. Świetny produkt :)

2015-05-27 12:11

Witam. Niedawno dostałam ta butelke w prezecie od mojej babci i jestem zachwycona. Synek jak z niej pije juz sie nie dławi i nie musze robic przerw w karmieniu zeby złapał oddech. Polecam kazdej mamie produkty LOVI.

2015-05-15 19:24

Jestem zachwycona!!!!!! Butlę dostałam już jakiś czas temu, ale nie miałam akurat mikrofalówki, więc używałam jej, ale bez korzystania z wszystkich dobrodziejstw, jakie ona posiada. Sama butla jest super. Poprzednią butelkę też miałam z LOVI, więc wiedziałam, że się nie zawiodę. Ale to, co sprawiło, że jestem totalnie zachwycona, to ta opcja sterylizacji. Po umyciu butelka za jakiś czas znowu pachnie mleczkiem, więc ja z reguły przed użyciem przelewałam butelkę i smoczek wrzątkiem, a teraz - wlewam troszkę wody, wrzucam na 1,5 minuty do mikrofali i gotowe. Super ułatwia sprawę. Mała butelka już trafiła do mojej siostry, która za moment powita swojego synka na świecie. Polecam też wszystkim koleżankom, które spodziewają się dziecka. Żałuję, że odkryłam ją dopiero teraz. Ile zaoszczędziłabym czasu na wyparzaniu butli ;p POLECAM!

2015-05-15 06:08

Witam. Jestem tutaj nowa, butelkę samosterylizującą firmy LOVI kupiłam sama i naprawdę jestem z niej zadowolona... nie zasysa smoczka do środka i to jej główny atut ponieważ moja mała za każdym razem kiedy to się działo potrafiła mi się zachłysnąć, a teraz problem mamy z głowy :)

2015-04-19 20:37

Jak czytam Magdy opinię z przed kilku miesięcy to mogę w 100% potwierdzić to co ona napisała. Moja mała butlę praktycznie 250 ml z zawartością kaszki i mojego mleka pochłania w tempie błyskawicznym trzymając sobie samodzielnie butelkę, która jest niezwykle lekka, sprawia że nie mam obaw przed tym, że może sobie nieopatrznie zrobić nią krzywdę. Poza tym przy tej swojej samodzielności często zdarza się jej wyjąć smoczek z buzi przytrzymać i następnie włożyć do buzi..podkreślam, że pomimo dużej zawartości w butelce jest ona niezwykle lekka i z łatwością córka wyjmuje smoczek i ponownie wkłada go do buzi. Przepływ jest idealny, łatwość czyszczenia dzięki pojemnikowi, który w zaledwie 90 sekund sterylizuje butelkę. Jednym słowem żałuję, że tak późno ją odkryłam - z drugiej strony dziękuję Lovi za możliwość przetestowania jej przez moją córkę. Satysfakcja jest na tyle duża, że już nie chcę sięgać po żadną inną butelkę.

2015-04-13 13:16

Jesteśmy z malutką bardzo zadowolone z buteleczki jest rewelacyjna, wcześniej próbowałam innych firm ponieważ dostałyśmy w prezencie buteleczki i przez nie malutka nie chciała ssać mi piersi wolała butelkę. Ta butelka tego nie powoduje jest genialna malutka lubi z niej pić, nie męczy się ani nie dławi. Jesteśmy zachwycone tym bardziej że jest wygodna trzymaniu i samosterylizująca;) na pewno nie zmienimy butelki na żadną inną;)