Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Butelka LOVI Medical+ z nowym systemem odpowietrzania SUPER VENT

Data utworzenia : 2014-10-09 09:50 | Ostatni komentarz 2017-10-27 18:04

Redakcja LOVI

9539 Odsłony
32 Komentarze

Zapraszamy do podzielenia się opinią o naszej nowości - butelce LOVI Aktywne ssanie z NOWYM systemem odpowietrzania SUPER VENT. Przesłaliśmy ją jako nagrodę - wyróżnienie wrześniowej edycji konkursu dla najbardziej pomocnych użytkowników.

2015-01-02 11:07

Bardzo czytelna podziałka, co jest bardzo istotne szczególnie jeśli korzystamy z niej przy nocnym karmieniu i odmierzamy prawie w pół śnie; ) Butelka jest poręczna dla karmiącego ale także odpowiada karmionemu. Jak narazie podzialka się nie ściera, a butla pozostaje przeźroczysta bez osadu mimo wyparzania. Jeśli chodzi o smoczki to w sumie nie wiem co w nich jest, wizualnie niewiele różnią się od dotychczasowych jednak widzę istotną różnicę w ssaniu malców. Szczególnie jesli chodzi o synka. Moje dzieci karmione są piersią jednak w nocy podaję im zagęszczacz z odciągniętym mlekiem. Do tej pory różnie bywało, czasem szło gladko ale synkowi z reguly chwycenie i zassanie smoczka sprawiało problem, po chwili zaczynał się denerwować i wtedy ciężko było cokolwiek zrobić. Przy nowych smoczkach widzę zdecydowaną poprawę, mały nie miota się i jeśli nie odrazu to dosyć szybko łapie smoczek i prawidłowo ssie. Jak dla mnie smoczki są idealne.

2014-12-21 20:16

pomyliłam się i dałam opinię najpierw dla butli medical + a teraz mamy aktywne ssanie...no ale moje zdanie się nadal nie zmienia... dzieki smoczkowi 3+ mały wcina więcej pokarmu i dzieki niej lepiej sypia bo jest porządnie najedzony

2014-12-10 13:46

Dla Nas to najlepszy wybór. Niunia nie męczy się przy piciu, nie ma kolek i problemy ulewania tez się skończyły dzięki nowym smoczkom

2014-11-25 22:58

super jeszcze raz super...maluch lubi pić z butelki mleko. Nie łyka tak dużo powietrza, a kształt smoczka przypomina mu piers mamy. Nie ucieka buźką od smoczka więc to jest duży plus. Nadruk jest trwały, butla wygodna w trzymaniu i co najważniejsze nie zmienia koloru na taki białawy ,co się niekiedy zdarza w butelkach innej firmy. Lubię jak butelki są przeźroczyste.

2014-11-06 22:12

Bardzo sie ciesze ze postawiliscie na poprawe systemu odpowietrzania, ten nowy dziala bez zarzutu:) smoczki sie nie zasysaja, sa mieciutkie i swietnie sprawdzaja sie w karmieniu! Do tego niska cena i wygodna butelka z wyrazna podzialka.

2014-11-05 20:59

Wcześniej mój synek pił z butelek Medical i oboje byliśmy zadowoleni :) Natomiast nową wersją butelki "Aktywne ssanie" jestem zachwycona! Dynamiczny smoczek sprawia,że mleczko nie leci zbyt szybko a system odpowietrzania Super Vent naprawdę działa rewelacyjnie!

2014-10-31 09:27

Bardzo dziękuję za wyróżnienie i nagrodę w postaci butelki LOVI Aktywne ssanie z NOWYM systemem odpowietrzania SUPER VENT. Obecnie korzystamy z innej butelki LOVI ( samosterylizującej się z NOWYM systemem odpowietrzania SUPER VENT, jednak jak tylko wypróbujemy tę, na pewno dodamy opinię na jej temat.

2014-10-15 10:58

Dziękuje za wróżnienie ,za wspaniałą buteleczke , jest świetna, i co najwazniejsze ma swietne ssanie, jest wygodna w karmieniu o swietnym ksztalcie:-) jest boska:-)