Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Butelka LOVI Medical+ z nowym systemem odpowietrzania SUPER VENT

Data utworzenia : 2014-10-09 09:50 | Ostatni komentarz 2017-10-27 18:04

Redakcja LOVI

9522 Odsłony
32 Komentarze

Zapraszamy do podzielenia się opinią o naszej nowości - butelce LOVI Aktywne ssanie z NOWYM systemem odpowietrzania SUPER VENT. Przesłaliśmy ją jako nagrodę - wyróżnienie wrześniowej edycji konkursu dla najbardziej pomocnych użytkowników.

2017-10-27 18:04

Szczerze ja nie używałam wcześniej butelek lovi i żałuję , butelka świetna , dobrze leży w dłoni jest taka zgrabna :) małemu lepiej ją trzymać niż te które mamy . Jestem bardzo zadowolona że mogliśmy ją przetestować , miło nas zaskoczyła jak będę wymieniać butelki to tylko na lovi

2017-10-27 14:36

Zanim dostałam butelki do testowania kupiłam 2 takie same. Małą oraz dużą. Butelki mają fajny kształt, dobrze trzyma się je w ręce karmiąc dziecko. Plusem jest też czytelna skala, umożliwiająca dokładne odmierzanie pokarmu. Wieczko do zamykania jest szczelne, podczas podróży nic nie wycieka. Każda mama chce uniknąć kolki u swojego dziecka, czasem wybór butelki nam tego nie zapewni, ale system odprowadzania powietrza jest genialnym rozwiązaniem. Budowa smoczka przypomina pierś, zatem nie zaburza rytmu ssania dziecka. Szczerze polecam!!!

2017-10-25 22:38

Wygodna leciutka łatwo się myje wyraźna miarka polecam serdecznie

2016-12-05 16:56

Kupiłam ją, jeszcze nie testowana bo malutka bedzie z Nami 16 grudnia, na pewno podzielę sie opinią. Chociaż czytając wszyskie inne, myślę że sprawdzi się i u nas.

2016-12-01 13:00

My też kupiliśmy ją wcześniej zanim dostaliśmy do testowania. Jest super. Nie zaburza odruchu ssania, smoczek się nie zapowietrza, a dzięki temu mój nerwusek się nie denerwuje(co zdarzało się przy innych butelkach).DObrze się ja czyści, jest poręczna, ma wyraźną podziałkę. Polecam:)

2016-12-01 12:47

Butelkę Lovi Medical+ kupiłam zanim dostałam ją do przetestowania. Na początku karmienia wystarczyła nam ta z pojemnością 150 ml, córkę musiałam dokarmiać mm i zdecydowanie wiedziałam, że to będzie najlepszy wybór. Butelka przede wszystkim nie zaburza odruchu ssania co było dla mnie dużym plusem, córkę mogłam zarówno karmić z piersi jak i butelki. Dodatkowo smoczek umożliwia ułożenie warg dziecka podobnie jak na piersi. Butelkę czyściłam zarówno w sterylizatorze jak i tradycyjnie szczotką do czyszczenia butelek i nie zauważyłam, aby w jakikolwiek sposób butelka zniszczyła się pod wpływem wysokiej temperatury, wygląd pozostał taki sam jakby była nowa:)

2016-07-31 12:04

Bardzo pomocne komentarze gdy tylko będę musiała dokarmiać noworodka od razu kupuję tą butelkę ;)

2015-09-03 21:12

Butelka sprawuje się świetnie. Jest dużo lepsza od swojej poprzedniczki, ponieważ ma super smoczek, który sie nie zapowietrza. Buteleczka jest wykonana z mocnego materiału, nie pęka gdy dziecko nią rzuci. Miarka na butelce jest wyraźna, trawała i mimo częstego użytkowania nadal mocno się trzyma. Butelkę czyści się łatwo, ponieważ nie ma zbędnych zakamarków. Mój synek nie ma problemu z trzymaniem buteleczki, jest ona lekka. Ja i mój syn jesteśmy z butelek LOVI Aktywne Ssanie bardzo zadowoleni.