Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę LOVI Medical +

Data utworzenia : 2013-02-08 11:40 | Ostatni komentarz 2024-02-23 09:43

Redakcja LOVI

42195 Odsłony
159 Komentarze

Czekamy na Wasze opinie na temat butelki LOVI Medical + (250 ml), którą na początku lutego przesłaliśmy do 10 najbardziej pomocnych osób na forum:-) Zwycięzców majowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników także prosimy o zamieszczenie opinii o butelkach LOVI Medical+ (250 ml i 150 ml).

2018-09-15 08:41

Zuzia nie miała problemu po piersi zassać smoczek od tej butelki . Jest idealna gdy przechodzi się z cyca na mm . Bez jakich kolwiek płaczów że cycuszki lepsze . Miarka i napis cały czas na miejscu , bez jakichkolwiek uszczerbków od mycia .

2018-09-14 16:02

Mój synek też ładnie trzyma te butelki są super że i rodzic je złapie wygodnie jak i dziecko 2ma rączkami złapie ładnie no A ostatnio to mój syn sam nosił jedna rączka więc dobrze wyprofilowana butelka pod rączki rodziców jak i dzieci. Fajnie też widać ile w środku jest mleka czy innego napoju. Oprócz tego super że butelka może służyć za pojemnik do przechowywania pokarmu dzięki temu że w zestawie jest korek.

2018-08-31 21:06

u nas synek jest karmiony tylko piersią lecz gdy potrzebuje gdzies wyjsc podaje mm i tylko w tej butelce i nie zdazylo nam sie aby mały nie chętnie ciągnął pierś a z butelki również mu smakuje a wiec moge z czystym sercem polecic butelke przy karmieniu piersią !

2018-08-14 12:06

Butelki Medical są świetne , wyprofilowany kształt butelki ułatwia trzymanie. I dodatkowo możemy dopasować każdy rodzaj smoczka do różniej wielkości butelki. Swoją przygodę zaczynam dopiero z butelkami Lovi i jak na razie coraz więcej osób mnie przekonuje do tych produktów. Aktualnie mamy dopasowaną butelkę z antykolkowym smoczkiem. Dużym plusem jest też to , że nie każde butelki z innych firm są przebadane przez lekarzy natomiast w Lovi inaczej być nie może :) Duzym plusem jest to że jak się karmi piersią , a później mleko się odciąga i tato może nakarmić butelką , a smoczek nie zaburza odruchu ssania.

2018-07-24 13:51

moj synek byl do tej pory na piersi tylko, dzis pierwszy raz podałam mu mm i zakupilam butelke 250ml i mały pieknie zjadł bez problemu wiec mu pasuje ;)

2018-07-06 19:13

Ja mam takie buteleczki i są rewelacyjne . Mają wygodne trzymanie i synek JE uwielbia. Nie pękają a synek jest specem w rzucaniu wszystkiego na podłogę

2018-06-24 09:51

Po raz pierwszy testowałam butelkę Lovi Medical +, dołączoną do laktatora Lovi Protect i faktycznie jest to świetny zestaw. Można ściągać pokarm, pozniej od razu podawać dziecku. Funkcja butelki jako szczelnego pojemnika na mleko rowniez jest fajna. Bardzo użyteczne połączenie . Do tego wystarczy dynamiczny smoczek Lovi i można bezpiecznie, bezproblemowo nakarmić dziecko. Córeczka chętnie piła, również była zadowolona, więc nic więcej nam do szczęścia nie trzeba :-)

2018-06-12 13:19

Butelka idealnie wyprofilowana. Pasuje do laktatora, dzięki czemu mleczko można od razu ściągnąć i podać dziecku. Lekka, higieniczna, łatwa w myciu oraz higieniczna. Moja córeczka akceptuje tylko butelki firmy LOVI. W butelkach możemy przechowywać także mleko w lodowce, dzięki specjalnej zatyczce, chroniącej przed przenikaniem zapachów czy rozlaniem. Polecam.