Opinie testerów (39 Wątki)

Opinie osób testujących butelkę LOVI Medical +

Data utworzenia : 2013-02-08 11:40 | Ostatni komentarz 2019-08-24 15:12

Redakcja LOVI

34327 Odsłony
144 Komentarze

Czekamy na Wasze opinie na temat butelki LOVI Medical + (250 ml), którą na początku lutego przesłaliśmy do 10 najbardziej pomocnych osób na forum:-) Zwycięzców majowej oraz lipcowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników także prosimy o zamieszczenie opinii o butelkach LOVI Medical+ (250 ml i 150 ml).

2019-08-24 15:12

Te buteleczki dla nas są idealne na dwór i w podróż, bo są lekkie. W domu używamy szklanych, lecz aby zaoszczędzić sobie dźwigania na spacerki, czy wyjazdy zabieramy te plastikowe butelki. 

Maluszek sam może ją trzymać pod czas jedzenia.

Fakt, ze te buteleczki częściej trzeba wymieniać, bo potrafią przejąć zapachy i kolory podawanego napoju. 

2019-08-16 15:34

A my ostatnio zbilismy kolejna butelkę szklaną Lovi - niestety nic nie poradzę na moją zgrabnosc, ja po prostu od czasu do czasu coś zbić muszę. Miesiąc temu była filiżanka;))

No i w pośpiechu kupowalismy druga, niestety najbliższą apteka miała tylko plastiki Lovi, brak szkła.  Ale nie narzekam. Jest fajna. Początkowo wydaje się dużą i taka beczulkowata. Ale wgłębienie pośrodku powoduje że fajnie dopasowuje się do dłoni.  Teraz mamy 330ml. I jedziemy dalej z Lovi he he mała buteleczke 150ml mam już od dwóch lat - miarka nie wyblakla ani jej nie wymylam, cały czas w bardzo dobrym stanie. Mi odpowiadają bardzo ;) naprawdę marka Lovi jest godna polecenia;)))

2019-03-30 13:21

Buteleczki są świetne. Najwiekszym plusem są wgłębienia na palce, przez co buteleczke trzyma sie bardzo wygodnie podczas karmienia:) smoczek jest miękki i anatomiczny, dzieki czemu nie ma problemu połączenie karmienia piersią i butelką gdy zachodzi taka potrzeba. A zatyczka do butelki w formie kubeczka z podziałką- to dla mnie naprawde faworyt! Super sie sprawdza w trakcie rozszeniania diety i uczenia dziecka picia z otwartego kubeczka. A podziałka pokazuje ile dziecko wypiło- dla mnie super opcja! Polecam!:)

2018-10-03 15:59

Może i nie jesteśmy testerkami, ale za to kupiliśmy tą butelkę nawet całkiem przypadkiem. I również chcę się podzielić naszym zdaniem, że są one świetne. Świetnie wyprofilowana, maleńka się nie krztusi podczas picia a po upływie 3 dni bez piersi mała nadal do nich chętna. Buteleczki cudowne i szczerze polecamy.

2018-10-01 16:06

W trzeciej dobie po porodzie pojawił się u mnie nawał pokarmu, moje piersi były bardzo nabrzmiałe, bolesne, mleko zalewało mnie, dziecko nie mogło uchwycić piersi, a gdy już się udało, krztusiło się mlekiem. Zaczęłam wówczas odciągnąć regularnie pokarm laktatorem i podawać dziecku w butelkach Lovi Medical +. Butelki są wspaniałe, idealnie wyprofilowane, materiały użyte do ich produkcji są bardzo trwałe i wytrzymałe. Codzienne wyparzanie w żadnym stopniu im nie szkodzi, nie blakną, nie odkształcają się. Smoczek jest wyprofilowany w taki sposób, że imituje sutek mamy, dzięki czemu korzystanie z butelki nie wpływa na odrzucenie przez dziecko piersi. Mój synek skończył 2 tygodnie, tyle czasu ściągałam codziennie pokarm i podawałam dziecku, między karmieniem z butelki, kontynuowałam karmienie piersią i wszystko przebiega doskonale. Nawał przestał mi doskwierać, także na pewien czas odstawimy te cudowne buteleczki, lecz na pewno do nich powrócimy za jakiś czas.

2018-09-26 22:56

Jedyne butelki które nasz synek używa, sprawują się świetnie i co najważniejsze są wygodne dla dziecka i dla matki poniewaz przy uzywaniu tych buteek synek nie odrzuca piersi ;)

2018-09-16 21:46

my uwielbiamy buteleczki są niezawodne :)

2018-09-16 21:34

My nasza buteleczkę mamy od hu hu hu....;) I potwierdzam to co już padło - buteleczka jest mocna, odporna na upadki a przede wszystkim miarka nie blaknie wrazz upływem czasu czy też od częstego mycia. Naprawdę godna polecenia.