Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących podgrzewacz uniwersalny LOVI

Data utworzenia : 2013-02-08 11:38 | Ostatni komentarz 2018-05-15 12:36

Redakcja LOVI

24253 Odsłony
63 Komentarze

W lutym przesłaliśmy 10 najbardziej pomocnym użytkownikom forum podgrzewacze uniwersalne LOVI. Czekamy na Wasze opinie na temat sprawowania się naszego podgrzewacza:-) Podobnie w roku 2014 - podgrzewacz był nagrodą styczniowej edycji konkursu. Prosimy o opinie :)

2018-05-15 12:36

Mamowe, też bym chętnie przetestowała, jak się karmi też z butelki to na pewno podgrzewacz bardzo się przydaje. Zobaczymy jak będzie u nas :)

2018-04-11 12:15

A ja otrzymałam od LOVI do przetestowania i POLECAM . Dobre2- 3 lata temu to było o ile dobrze pamiętam i do dziś mam i używam szczególnie zimą kiedy młody jest przeziębiony ...Ciepła woda z miodem i cytryną zawsze pod reką :)

2016-11-04 01:21

Kupiłem i odradzam. Nie często pozwalam sobie na pisanie opinii w internecie, bo uważam je z mało wiarygodne, ale w tym temacie nie mogę pozostać obojętny - urządzenie przegrzewa mleko i jest zagrożeniem dla dziecka, zbliżając się niebezpiecznie do temperatury mogącej wywołać poparzenia - ja odnotowałem 45 stopni.

2016-07-06 14:27

a ja mam takie pytanie odnośnie podgrzewacza - jak długo można podgrzewać w nim odciągnięte mleko? Czy można wstawić butelkę np. o północy żeby była ciepła jak maluch się obudzi (nie wiadomo o której- może to być 2, 3 albo 6 rano) Będę wdzięczna za odpowiedź :)

2016-06-19 20:43

Podgrzewacz Lovi zakupiliśmy jak córeczka miała miesiac. Mimo ze karmilam wtedy piersią, wiedziałam że predzej czy później będzie to niezbędne urządzenie w naszym domu. Mieszkamy w pietrowym domu sypialnią na pierwszym pietrze wiec schodzenie w nocy i grzanie butelki nie wchodziło w grę, za długo czasu by to zajęło. Dlatego jak znalazlam podgrzewacz w promocyjnej cenie z mnóstwem gratisów od razu zamówiłam ( miseczka do podgrzania stalych pokarmów, dwie łyżeczki zmieniające kolor i butelka aktywne ssanie 250ml). Od razu szukałam podgrzewacza z firmy Lovi gdyż już wcześniej slyszalam o nim super opinie, no i super wyglad. Siostra ma od ponad dwóch lat, używany CODZIENNIE przez ten okres i nigdy żadnej awarii ani w ogole nic się nie dzieje, działa i wyglada jak nowy ( nie przebarwil się ani kamien nie osiadł) rewelacja! Dlatego bez zastanowiwnia wybrałam ten produkt. U nas dziala bez zarzutu już od 5 mies, zawsze cieplutka woda pod reka, wygoda w nocy, jezdzi z nami wszędzie bo jest poręczny i nie wyobrażam sobie jak bym miała poradzić sobie bez niego. Pasuja do niego butelki wszystkich firm, kazdego kształtu, szklane i plastikowe. Sygnalizator świetlny super rozwiazanie dla nas, zwlaszcza w nocy i podczas drzemki dziecka, nie ma dźwięku i dzieki temu nie budzi dziecka. Woda zawsze w odpowiedniej temperaturze.Polecam goraco ten produkt!

2016-05-01 14:00

Zakupiłam podgrzewacz jednak mam wątpliwości. Podgrzewa mleko do 42-44 stopni co jest stanowczo za dużo żeby podać noworodkowi. Trzeba nad nim stać i wcześniej wyjąc zanim kontrolka zielona się zapali. Ponad to w instrukcji nie ma podanej temperatury podgrzewania. Zastanawiam się czy mój model działa wadliwie czy wszystkie podgrzewają mleko za bardzo...

2016-03-23 18:55

Ja rowniez musze się zaopatrzyć w podgrzewacz .... fajna sprawa , i chyba nawet niezbędna !

2016-03-21 22:15

Pomocy Mam podgrzewacz od 3 miesięcy podgrzewanie trwało 15 min i temp była utrzymywana. Od jakiegoś czasu mleczko jest przegrzewane i to bardzo, już po kilku min. Macie jakaś inna radę? Czy porostu się popsuł i czas oddać go na reklamacje?