Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących pojemnik na smoczek LOVI

Data utworzenia : 2013-12-14 19:00 | Ostatni komentarz 2023-09-25 06:40

Redakcja LOVI

7724 Odsłony
55 Komentarze

Pojemnik na smoczek LOVI był częścią zestawu nagród w naszym listopadowym konkursie na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Jak Wam się sprawdza? Czy jest przydatny? Prosimy o opinie.

2015-05-15 22:40

Pojemnik zawiesiłam na rączce wózka i teraz zawsze mam pod ręką czysty smoczek. W końcu skończyły się odwieczne poszukiwania smoczka ;p Pojemniczek jest solidny. Łatwo się go montuje i łatwo otwiera. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

2014-08-22 16:34

Otrzymaliśmy od Państwa pojemnik na smoczek za pomoc i udzielanie się na forum ,, Pojemnik jest jednym słowem super , Korzystamy z niego cały czas , jest bardzo solidny i uchwyt łatwo się zawiesza i bez problemu zdejmuje . Pojemnik jest bardzo przydatny , z czasem się do niego przywiązaliśmy i teraz zawsze jak smoczek jest wyciągany z buzi to trafia do pojemniczka - dzięki temu się nie brudzi i nie zgubi . polecam :)

2014-08-18 18:59

Ten Pojemnik to po prostu daje mi taką radość :D bardzo przydatna rzecz! pomimo,iż moja córeczka nie bartdzo chce smoka to i tak idąc na spacer zawsze go ze sobą zabieram na wszelki wypadek,bo czasem sobie chociaż chwilę dla uspokojenia lubi poniuniać :) a dzięki temu pojemnikowi przede wszystkim smoka mam zawsze pod ręką.. nie muszę go szukać w dużej torbie! wisi pod ręką na wózku dzięki ruchomemu uchwytowi :)no i w ogóle mam pewność,ze smoczka nie zgubię i że zawsze będzie czysty :) gorąco polecam :)

2014-01-16 12:31

My mamy 2 pojemniczki ale ten z lovi zdecydowanie bardziej nam przypadł do gustu. Uchwyt umożliwiający przyczepienie pojemniczka na wózku. Zajmuje niewiele miejsca i smoczek zawsze jest czysty, nie zakurzony.

2014-01-16 12:26

pojemniczek dodatkowo łatwo utrzymac w czystosci ...są też pojemniczki takie termoopakowanie ..z tego tworzywa a te wystarczy dobrze umyc i wyparzyc ;)

2014-01-09 14:52

Pojemniczek na smoczki okazał sie dla nas strzałem w dziesiątkę! Często podczas wspólnych spacerów smoczek gubił sie lub wplatywal w kocyk. Teraz gdy jest bezpiecznie schowany w swoim pojemniczku nie tracę czasu na szukanie go. Dodam ze pojemniczku dłużej zachowuje czystość smoczka co jest dla nas bardzo ważne!

2014-01-08 20:16

Pojemniczek wraz ze smoczkiem otrzymała moja siostrzenica:)Bardzo przydatna sprawa,duży plus za możliwość mocowania np.do paska i za klips dzięki,któremu można w dowolnym miejscu przypiąć pojemniczek mając pewność,że się nigdzie nie zawieruszy.Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.

2014-01-08 14:11

Wczoraj będąc na zakupach zobaczyłam to cudenko , kupiłam śliiczny niebieski pojemniczek :) Kacperek chodzi - wyjmuje smoczusia - wklada do buzi - wyjmuje i wklada do pudelka aleee ma radochę ! :D Mysle , że jeszcze bardziej przyciagalyby uwagę dzieci gdyby miały jakieś fajne obrazki , kształty , no chyba , że macie a ja ich nie widziałam :)