Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących dynamiczny smoczek uspokajający LOVI

Data utworzenia : 2013-10-08 11:10 | Ostatni komentarz 2024-02-09 21:05

Redakcja LOVI

66164 Odsłony
377 Komentarze

Uspokajające smoczki dynamiczne przesłaliśmy jako nagrodę wyróżnienie wrześniowej edycji naszego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Osoby wyróżnione prosimy o podzielenie się opinią. Dziękujemy :) W tym wątku prosimy także o opinię szczęśliwych (mamy nadzieję :)) posiadaczy dynamicznych smoczków uspokajających LOVI w limitowanej wersji Retro baby design. Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji Hot&Cold były częścią zestawu - nagrody w listopadowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum. Prosimy o opinie :)

2014-04-10 14:21

Dostaliśmy !! super ...jestesmy bardzo wdzieczni , stary ( maly ) smoczek wyladował w koszu a nowy najpierw w goracej wodzie a potem ....z kacperkiem poszedł spac :) Oczywiscie smoczki znakomitej jakosci .. dla nas nigdy nie bylo i sadze ze nigdy nie będzie zadnego ` ALE ` na temat smoczków marki LOVI , doskonałe !

2014-03-11 23:48

To ulubione smoczki moich dzieci :) W sumie moje też, bo są bardzo ładne i dobrej jakości.

2014-03-11 16:06

Ze wszystkich dostępnych smoków synkowi najbardziej pasuje z LOVI. Mamy zielony z kolekcji TRENDY. Musimy dokupić jeszcze ze 2 sztuki aby mieć jakby ten się zgubił :)

2014-03-08 08:31

My też wybraliśmy te cudne smoczki, córcia bardzo je lubi chyba przez to że przypominają ssanie sutka. Bo niestety nie było jej dane pić moje mleczko:) maja bardzo łądne wzornictwo i wyglądaja zupełnie inaczej niz reszta smoczków dostępnych na rynku. Polecam wszystkim

2014-02-17 14:18

Szczerze przyznam, że Lovi wybrałam kierując się wyglądem smoka - dopiero potem czytałam opinie i rekomendacje ;) Ale to również zachęciło mnie do zakupu. Smoczek Lovi podałam córce w 2 tygodniu życia i od razu stał się jej wielkim przyjacielem. Próbowałam podać też smoczek innej bardzo znanej firmy, który dostałam jako gratis do kosmetyków, ale córka krzywi się i wypluwa go. Jeśli chodzi o użytkowanie: Łatwo go umyć. Nie niszczy się podczas sterylizacji. Duży plus za osłonkę.

2014-01-09 14:57

Mimo iż Filip za 4 miesiące kończy 2 latka smoczki w jego życiu gra duza role. Towarzyszy my zawsze przy usypianiu i pomaga sie uspokoić podczas stresujących wizyt lekarskich. Nigdy nie zdawcydowalabym sie na smoczek innej firmy niż Lovi. Polecam gorąco!

2013-12-30 21:37

Smoczki są piękne - kolejny raz firma Lovi utwierdza, że pod względem estetyki nie ma sobie równych. Szczerze mówiąc my, kiedy używaliśmy smoków mieliśmy droższej firmy i bardzo nas zwiodły technicznie - farba się z nich łuszczyła, a i estetyką nie dorównywały tym cudeńkom. Jak na razie świetnie się sprawują i nic złego z nimi się nie dzieje. Tarczki z dziurkami sprawiają, że skóra nie odparza się, natomiast sporym plusem jest samo opakowanie w którym znajdują się smoki - jst na tyle głębokie, że można w nim zarówno wyparzyć smoczek jak i go przechować.

2013-12-14 20:07

Bardzo dziękuję za otrzymane smoczki dynamiczne LOVI :) Znałam je już wcześniej i bardzo je sobie chwalę. Jak wiele mam na początku bałam się podać noworodkowi smoczek, bo wydawało mi się, że dziecko może nie chcieć ssać piersi tylko wybierze butelkę a w późniejszym czasie będzie mieć problemy ze zgryzem, problemy z wymową. A tu nic z tych rzeczy :) Synek ma już dwa i pół roku więc śmiało mogę powiedzieć, że: - ząbki prościutkie – pomimo, że ssał namiętnie smoka do półtora roczku a później jeszcze służył mu do zasypiania. Czyli ssanie smoka nie wpłynęło negatywnie na zgryz. - wymawia ładnie słowa, języczek układa w wymowie prawidłowo, zatem nie zaburza mowy Jako noworodek i maluch: - z powodzeniem karmiłam piersią, smoczek nie zaburzył naturalnego ssania - od pierwszego podania smoczka mały go zaakceptował, ssał spokojnie, wyraźnie stał się Jego przyjacielem - kształt smoczka daje możliwość swobodnego oddychania, nie ma góry i dołu - ten „kapturek” dookoła smoczka ma dziurki, więc nawet długie ssanie nie powoduje odparzeń skóry na buzi, bo skóra ma przynajmniej miejscowo dostęp do powietrza, oczywiście jak tylko Malec nie ssie należy smarować skórę, bo ciągle uśliniona skóra buźki ma skłonność do przesuszenia a także do drobnych krostek - smoczek się nie deformuje ani ssaniem ani podczas wyparzaniem we wrzątku - trudno go przegryźć, dopiero dziecko, które ma czwórki i piątki radzi sobie z rozgryzieniem:) - smoczek ma plastikową nakładkę, co pozwala higienicznie przechowywać go w torbie. Nakładka jest ciasno wpinana, tak, że wpiąć i odpiąć łatwo, ale sama nie spadnie:) - estetycznie wykonane – moje ulubione dla chłopca to linia TRENDY zielony i niebieski, kilka razy zaczepiły mnie inne mamy z pytaniem gdzie takie ładne kupiłam:) Jedyna rzecz to taka, że Mały póki korzystał ze smoczka to ślinił się niemiłosiernie, zużywaliśmy po kilka grubych śliniaczków dziennie, ale nie wiem, czy to akurat wynikało ze specyfiki smoczka. Jednak ważniejszy był jego spokój i brak płaczu niż ślinienie:) Pozdrawiam, Państwa smoczki polecam i będę używała przy następnych dziecku:)