Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek niekapek LOVI

Data utworzenia : 2013-09-30 09:57 | Ostatni komentarz 2020-05-02 22:27

Redakcja LOVI

23603 Odsłony
85 Komentarze

Prosimy o podzielenie się opinią na temat naszych kubków niekapków :)

2013-10-08 14:02

Kubek niekapek 6m+ ,z uwagi na to że Emi zachwyciła się kubkiem treningowym trafił do 6 mies.koleżanki Emilki ,Julci.Według jej mamy kubeczek: -Wykonany z porządnego materiału -Ładna kolorystyka zachęcająca dziecko do zapoznania się z kubeczkiem -odpowiednia pojemność,łatwy w utrzymaniu czystości -dzięki uchwytom dobrze się trzyma kubeczek dziecku, -kubek faktycznie nie kapie nawet przy potrząsaniu,chociaż Julcia nie radziła sobie z piciem przez ten zaworek,więc w tej chwili nie stosuje koleżanka tego zabezpieczenia,wyjmuje go przed podaniem małej.Może jak nabierze wprawy w nowej umiejętności zaworek nie będzie utrudniał małej picia.W tej chwili nie umie aż tak bardzo mocno pociągnąć z kubeczka.Ogólnie z kubeczka jest koleżanka bardzo zadowolona.Nasza opina o kubeczku 12m+troszkę później:)

2013-10-08 12:13

Miałam przygodę z nietrafionym niekapkiem w związku z tym chętnie pochwalę kubeczki Lovi. Naszym ulubieńcem został niekapek 250 ml (12 m+) Najpierw design- fajne kolorki, uchwyty odpowiednio wyprofilowane dzięki czemu dziecko nie wsadzi sobie któregoś do oka ( wierzcie mi różne są kubki na rynku ). Uchwyty można zdjąć, a kubeczek nie wyśliźnie się z rączek dzięki chropowatej powierzchni po bokach. Mój poprzedni kubek był cały gładki ;( Ustnik twardy- to była niespodzianka dla synka, który chętnie żuł miękki ustnik poprzedniego kubka ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Przede wszystkim spełnia swoją podstawową funkcję - nie przecieka podczas użytkowania, a to chyba najważniejsze :)

2013-10-03 19:37

Kubeczki dostępne o różnych pojemnościach,150 ml i 250 ml. Leciutkie,poręczne i zgrabne.Ładne kolorki. Łatwe do utrzymania w czystości.Mają ściąganą rączkę do trzymania. W 100% spełnia swoją funkcję,czyli funkcję niekapka.

2013-09-30 12:38

Kubeczki o intensywnych kolorach tęczy ;) bo każda część jest innego koloru również ustnik który początkowo myślałam, ze jest rozbieralny ;) Minusem okazał sie zaworek przez który nie chciał lecieć płyn pod żadnym pozorem, ale kiedy go wyjełam mała chętnie złapała kubek i zabrała się do testowania;) Uchwyty trochę jak dla mnie za ścisło przymocowane, początkowo mysłałam że sa na stałe, mała chętnie pije z kubeczka ,który łatwo sie czyści i dobrze sie trzyma w rączkach również bez uchwytów, tak obecnie go używany gdyż zabieramy go na spacery. Kubeczek zatykający butelekę wyposażony w dodatkową miarkę jest super rozwiązaniem w przypadku podawania chociażby leku z sokiem.

2013-09-30 11:10

Bogata kolorystyka jak w przypadku kubka treningowego. Niekapek prosty w rozłożeniu i złożeniu, a także w myciu. Dostępny w dwóch pojemnościach i z dwoma ustnikami. Dla 250 ml ustnik twardy, ale nie drażniący dziąseł, nawet tych nabrzmiałych podczas ząbkowania. Dla 150ml ustnik miękki. Podoba mi się zespolenie ustnika z nakrętką. W wersji z zaworem mamy model kubka niekapka, bez - model kubka przejściowego w drodze do zwykłego kubka - tak jest u nas. Niekapek jest faktycznym niekapkiem - nic się nie wylewa nawet przy silnym potrząsaniu butelką. Podobnie jak kubek treningowy niekapek ma profilowaną butelkę i może być używany z uchwytami bądź bez. Uchwyty, antypoślizgowe (!), są łatwe w demontażu. Profil butelki ułatwia jej trzymanie przez dziecięce ręce. I znowu, choć brak miarki, to transparentność koloru butelki umożliwia ocenę ilości pozostałego płynu. Nasadka z miarką może być używana jako kubeczek do picia. Polecamy!!!