Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubek treningowy LOVI

Data utworzenia : 2013-09-30 09:52 | Ostatni komentarz 2020-11-04 09:32

Redakcja LOVI

21362 Odsłony
68 Komentarze

Sierpniowych laureatów konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników prosimy o podzielenie się opinią o kubku treningowym LOVI. Z góry dziękujemy!

2013-10-08 12:35

Kubeczek lekki w przyjemnych dla oczu kolorkach. Łatwy do utrzymania w czystości. Możliwość ściągania rączek do trzymania. Osłonka na ustnik. Minusik za brak skali na kubku,bezpośrednio na kubku. Ogólnie kubeczek treningowy LOVI jest godny polecenia!!:)

2013-10-06 21:15

Już jakiś czas temu miałam w użyciu ten kubeczek, kupiony za sprawą kolorowej butelki, która świetnie się sprawdza przy soczkach, które potrafią barwić, w przeciwieństwie do przezroczystych nie wyglądają jak brudne;) Kiedyś chciałam wykorzystać tę butelkę do mleka jednak minus to brak podziałki na butelce. Kapselek butelki umożliwia naukę picia z k ubeczka dzieki czemu maluch tak szybko się nie pozalewa jak ze zwykłego kubka, kapsel wyposażony w miarkę, co pomaga w odmierzeniu syropku czy innego płynu świetnie wyprofilowana butelka jak i kapsel do małej rączki dziecka. Zdejmowane uchwyty sprawiają ze kubek może być używany przez małe jak i starsze dzieci które już sprawnie trzymają butelkę bez uchwytów.

2013-09-30 11:01

Moja Emilka jest zachwycona tym kubeczkiem super jej się z niego pije:)Czasami specjalnie kapie sobie wodą po rączkach bo jak wiadomo to nie jest niekapek:)Jak zwykle super wykonanie,ładna uniwersalna kolorystyka.Mała bez problemu załapała jak się z niego pije,ustnik na prawdę ma super kształt i sądzę że większość dzieci nie będzie miało z z tym kubeczkiem problemu.Ogromny plus za to,że ustniki pasują również do butelek Lovi.Ostatnio mała bawiła się dołem od kubeczka i się gdzieś zapodział(był w koszu na zabawki).Dokręciłam ustnik do butelki Lovi pasował idealnie i Emi mogła pić:)Ten kubek jest idealny dla dzieci,które nie przepadają za kubeczkami niekapkami z szerszymi ustnikami.

2013-09-30 10:26

Bardzo fajna, żywa kolorystyka kubka sprawia, że dziecko samo wyciąga po niego ręce. Marysia poddała analizie wzrokowej (a później i smakowej) każdą jedną część i zdawała się być zachwycona! Kubek jest prosty w rozłożeniu i złożeniu, a poszczególne elementy łatwo się czyści. Uchwyty bez problemu można zdjąć. Bardzo łatwo też ustawić je przy składaniu kubka pod ułożenie ustnika, co jest dużym plusem. Mamy w kolekcji kubki, w których ciężko jest wkręcić uchwyty tak, by pasowały do ustnika, a ta zabawa nimi doprowadza do szewskiej pasji. W Lovi wszystko skręca się idealnie. Kubek ma profilowany kształt, dzięki temu dobrze leży w ręce. Dodatkowo specjalna powierzchnia na bokach gwarantuje, że kubek nie wyślizgnie się z dziecięcych rąk. Choć brak miarki, transparentność kolorów kubka treningowego pozwala ocenić ilość pozostałego płynu. Ustnik jest miękki, nie rani nabrzmiałych przy ząbkowaniu dziąseł. Otwór na tyle duży, by dziecko mogło miarowo pić i na tyle mały, by się nie zakrztusić. Ustnik sprawdził się również w roli tutki do dekoracji ciasta :P Nasadka kubka posiada miarkę i może pełnić rolę kubeczka do picia - świetnie sprawdza się przy podawaniu Małej wapna. Pojemność 250 ml pozwala na podawania z kubka zarówno mleka, jak i innego napoju. Kubek lubimy i polecamy! :)