Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących osłonki piersi LOVI

Data utworzenia : 2013-08-13 22:57 | Ostatni komentarz 2018-05-31 08:46

Redakcja LOVI

12272 Odsłony
28 Komentarze

Osłonki piersi są pomocne w karmieniu piersią w przypadku wystąpienia problemu wklęsłych lub płaskich brodawek, w sytuacji nadwrażliwości i uszkodzenia brodawek lub nieumiejętności uchwycenia brodawki przez dziecko, w czasie nauki ssania mleka z piersi jako przejście z picia z butelki. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu "Cała prawda o osłonkach piersi" >>> http://lovi.pl/pl/karmienie-piersia/635 W tym wątku prosimy o podzielenie się opinią o produkcie.

2013-08-20 03:00

Oslonki są wykonane z niezwykle cienkiego materiału dzięki czemu łatwo dopasowuja sie do brodawki. Dziecko przystąpione do piersi nie odczuwa różnicy w ssaniu. Poprawiają komfort karmienia szczególnie w tych pierwszych dniach, gdzie czego ma miejsce ból a maści nie wystarczają. Sprawdza sie rownież u kobiet, które maja wklesle brodawki.

2013-08-19 15:46

Co zauważyłam po otworzeniu nakładek to to że są wykonane z bardzo delikatnego silikonu. Dołączone są dwie wkładki laktacyjne.

2013-08-17 11:11

Wpadłam w zachwyt, gdy otrzymałam paczkę od Was będąc jeszcze w szpitalu po porodzie - Mały nie chciał złapać piersi i osłonki miały być dla Nas wybawieniem niestety.. Rozmiar nakładki (L) był zbyt duży na początek dla mojego Szkraba i osłonki już nie zdały testu. Jednakże, są one wykonane z bardzo cieniutkiego silikonu, więc zachowują bliskość między mamą i dzieckiem oraz bardzo ładnie dopasowują się do piersi przy karmieniu. Opakowanie również jest bardzo ładne i wytrzymałe (przy upadku nawet się nie otworzyło).

2013-08-15 12:17

Kiedy otrzymałam paczke od razu zwróciłam uwagę na osłonki Lovi, w czasie karmienia piersią, moje brodawki były strasznie pokaleczone jedna nawet zaczęła krwawić a to za sprawą złego przystawienia małej. Położna wówczas zaleciła wyleczenie brodawki (smarować brodawkę kremem lub maścią dostępną w aptece) co za czym idzie odstawienie na kilka godzin tej piersi która jest pokaleczona. Podczas ponownego karmienia użycie osłonek które w pewnym stopniu ochronią brodawki. Kiedy zakupiliśmy osłonki uznałam to jako chwyt producenta, mimo iż kupiłam większy rozmiar osłonki były za małe, nie wiadomo jak było się do nich zabrać, teraz wiem ze to była wina źle dobranych osłonek. Osłonki Lovi są świetnie zapakowane, zresztą nie tylko osłonki, bo prawie cały asortyment, przez co wiemy co kupujemy. Osłonki różnią się od poprzednich tym, że są przede wszystkim dużo większe, przez co nie ma problemu z ulokowaniem brodawki.