Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących laktator ręczny LOVI Expert

Data utworzenia : 2018-11-06 14:25 | Ostatni komentarz 2020-12-31 10:04

Redakcja LOVI

2821 Odsłony
17 Komentarze

W październikowej edycji konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum do rąk zwycięzców trafiła nowość - ręczny laktator Expert. Do podzielenia się opiniami szczególnie gorąco zachęcamy mamy, które znalazły się w gronie wygranych. Podoba się Wam się nasz nowy ręczny Expert? Koniecznie napiszcie, co o nim sądzicie. :-)

Konto usunięte

2019-12-04 09:38

Udało mi się wygrać laktator ręczny lovi w październikowej edycji konkursu. Jestem z niego bardzo zadowolona, wcześniej używałam laktatora strzykawkowego i musiałam się bardzo namęczyć żeby odciągnąć niewielką ilość pokarmu. Laktator lovi pracuje bardzo jekko, szybko można odciągnąć pokarm, co jest jego największą zaletą :) jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę polecała go wszystkim mamom :) bardzo dziękuję za możliwość przetestowania tego produktu :) 

2019-11-20 23:18

Laktator Ręczny LOVI Expert 3D Pumping dałam w prezencie dla koleżanki. Przy pierwszym dziecku używałam elektrycznego więc i przy drugim go będę używać a co za tym idzie ręczny mi się nie przyda. Jednak koleżanka jest z niego bardzo zadowolona. Nie stać było jej na elektryczny więc ucieszyła się z takiego. Powiedziała że dzięki możliwości regulowania siły ssania i silikonowej nasadce na pierś może ściągać mleko praktycznie bezboleśnie. Do tego bardzo łatwo go się czyści i składa. Butelke ze  smoczkiem dynamicznym używa czasem 
do karmienia by przyzwyczaić dziecko do butelki żeby nie było problemu zostawić czasem dziecko z mężem mimo karmienia go piersią. Laktator sprawdził się u niej w 100 procentach.

2019-05-07 15:02

Laktator, który miałam przyjemność testować jest na prawdę świetny :) Cichy, fajnie się nim pracuje i przede wszystkim okazał się nieocenioną pomocą przy odciąganiu pokarmu. Szczerze mogę go gorąco polecić każdej mamie, która staje przed wyborem odpowiedniego laktatora dla siebie. Na początku fajnie masuje pierś a kiedy przełączymy na wlasciwy tryb odciągania, mleko leci szybciutko i odciąganie idzie sprawnie :) Laktator dobrze leży w dłoni. Od kiedy go mam, ściąganie pokarmu na prawdę stało się przyjemnością :)

2019-02-11 21:20

Mamy elektryczny POLECAM bo gdyby nie On to bym chyba dziś nie karmiła ... Ten ręczny równiez polecam - na szybko można odciągnąć w łatwy sposób mleczko

2019-01-24 23:31

Laktator jest super ogólnie fajnie wygląda. Jest cichy można go obsłużyć jedna ręka super że lejek jest silikonowy ułatwia to używanie gdyż mleko nie cofa się pod nakładkę bo lejek jest również nakładka masująca pierś i stymulująca wyplyw mleka ma też pokretelko regulujące siłę ssania. Do laktatora pasują butelki lovi więc spokojnie można podpiąć inna butelkę bez problemu. Rączka chodzi płynnie nie zacina się i nie skrzypki. Osobiście serdecznie polecam

Konto usunięte

2018-12-31 13:19

Laktator jest cichy, dyskretny, dobrze leży w dłoni dzięki antypoślizgowej rączce. Wszystkie części do siebie idealnie pasują, nie mam problemów ze złożeniem ich. Jest również wygodny i prosty w utrzymaniu czystości. Podoba mi się w nim to, że nakładka jest silikonowa przez co bardzo delikatna. Laktator nie rani, nawet świeżo upieczonej mamy dzięki regulacji siły ssania. Dla mnie znakomity produkt :)

2018-12-19 21:08

Nowiutki, ręczny laktator Lovi jest naprawdę bardzo fajnym sprzętem! Prosty w złożeniu i obsłudze. Bardzo wygodny, ma antypoślizgową rączkę, do całej obsługi wystarczy jedna ręka. Odzwierciedla 2-fazowy rytm ssania dziecka, dzięki regulacji siły ssania i nakładce masującej jest delikatny. Łatwy w utrzymaniu czystości. Laktator w fajnym opakowaniu, z zapasowymi częściami. Z czystym sumieniem mogę polecić ten laktator. Jak dla mnie super. Wygodnie mi się nim odciąga pokarm, jest skuteczny, a przy tym wygląda ładnie, jest estetycznie wykonany.

2018-12-14 14:29

Ja również mogę się już wypowiedzieć. Ponieważ u mnie laktacja się skończyła, to pożyczyłam go przyjaciółce, która również nie dawno rodziła ( z nadzieją, że go odzyskam do drugiego dziecka) bardzo go chwaliła, miała zwykły ręczny laktator na takiej zasadzie jak pompka do roweru. Stwierdziła, że uratowałam jej życie, przy tym w ogóle się nie męczy, jest delikatny i cichutki. Bardzo prosty w obsłudze i czyszczeniu. Może jedną ręką odciągać sobie mleko a drugą zabawiać maluszka kiedy nie śpi. Czekam już kiedy będę mogła ja go wypróbować :D