Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących łyżeczkę o większym przepływie LOVI

Data utworzenia : 2013-07-18 21:48 | Ostatni komentarz 2013-11-11 00:18

Redakcja LOVI

4538 Odsłony
14 Komentarze

Łyżeczka o większym przepływie LOVI była dołączona do butelki wielofunkcyjnej jako część zestawu - nagrody w czerwcowej edycji naszego forumowego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników. Zwycięzców oraz osoby wyróżnione prosimy, by w tym wątku podzieliły się opinią o łyżeczce z większym przepływem. Czekamy i dziękujemy :)

2013-07-28 19:47

łyżeczka bardzo przyjemna dla oka, fajny pomysł z połączeniem z butelką, dzięki czemu można nakarmić maluszka bez zbędnego zabrudzenia ;) zwłaszcza jeśli chcemy to zrobić w parku czy na pikniku;) Myślę ze fajnie by było, gdyby owe łyzeczki można było zastosować bez nakrętek, aby dziecko mogło korzystać również z samych łyżeczek bez butelki (to tak dla starszych już) co do przebarwiania jak kazdy silikon i ta łyzeczka zapewne się przebarwi jednak nie to jest istotne a mianowicie miękka końcówka która nie podrażnia obolałych dziąsełek zwłaszcza kiedy dziecko wraz z rozszerzeniem diety często nabywa nowę ząbki;) Niestety łyzeczki faktycznie mają małe dziureczki, aby zupki czy przeciery mogły by przepłynąć dla mojego ponad rocznego szkraba, dlatego owe łyżeczki powędrują dla mojej 2 miesięcznej bratanicy;)

2013-07-25 10:09

Łyżeczka świetnie się sprawdza w przypadku gęstych deserków i kaszek Na zupy i obiadki okazała się za mała. Rewelacyjnie się czyści dzięki dołączonej szczoteczce. Miękka, silikonowa końcówka nie uraża dziąseł. Ma odpowiednią głębokość, bo porcje nie są ani za duże, ani za małe.

2013-07-22 21:42

Niestety, nawet duży przepływ jest zbyt mały, by spokojnie karmić. Niestety, wiele wiecej o łyżeczce nie powiem, gdyż zbyt wiele jej nie używałam- powody opisałam w opinii o butelce wielofunkcyjnej :(

2013-07-20 20:43

to wiele wyjasnia :) bo i butelka i ta zakrywka biała, płaska i łyzeczka pozmieniały kolor :) ale nawet zabarwione sa super ! fajnie ze ktos wpadł na taki pomysł:)

2013-07-20 20:38

Kaajkaa bardzo dziękujemy za opinię:-) końcówka łyżeczki jest wykonana z silikonu. Silikon ma to do siebie, że niestety odbarwia się na pomarańczowo po zupkach i soczkach zawierających marchewkę. Dlatego np. smoczki silikonowe po soczkach marchwiowych zmieniają barwę na pomarańczową. Jeśli podawałaś zupkę z dodatkiem marchwi to silikonowa końcówka łyżeczki mogła zmienić kolor.

2013-07-20 18:38

łyżeczka bardzo fajna :) po 3 użyciach tamtej mniejszej wymieniłam na tą . po pierwsze dlatego, ze z tamntej zmył się nie wiem czemu kolor i już nie jest różowa a pomarańczowa, a po 2 dlatego, że lepiej z tej leci :) synek je już kaszki i gęstsze zupki oraz deserki i tamta się zatykała często.