Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących łyżeczkę o większym przepływie LOVI

Data utworzenia : 2013-07-18 21:48 | Ostatni komentarz 2013-11-11 00:18

Redakcja LOVI

4532 Odsłony
14 Komentarze

Łyżeczka o większym przepływie LOVI była dołączona do butelki wielofunkcyjnej jako część zestawu - nagrody w czerwcowej edycji naszego forumowego konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników. Zwycięzców oraz osoby wyróżnione prosimy, by w tym wątku podzieliły się opinią o łyżeczce z większym przepływem. Czekamy i dziękujemy :)

2013-11-11 00:18

Właściwie od razu przeszliśmy na tą łyżeczkę, ale chyba zrobiłam za gęstą zupę bo mi się zatykała cały czas i w końcu zdezerterowałam. Ale patrząc na całą butelkę to jest fantastyczna. Aplikuje tyle ile chce, a butelka jest mięciutka i świetnie się sprawdza.

2013-11-09 22:34

kupilismy dziś tę łyżeczkę ! Ale mały ma radchę .. testowalismy dzis na "rzadko " jutro zobaczymy jak sie sprawdzi na gesto :)

2013-09-22 12:35

Łyżeczka przetestowana, świetnie sprawdza się przy domowych obiadkach, ale pod warunkiem, że są dobrze zmiksowane. Niestety, jeśli są grudki łyżeczka się zatyka, a przy próbie odetkania przez silniejsze uciśnięcie butelki obiadek może "wystrzelić" opryskując nieszczęśnika, który stał najbliżej, zwykle dziecko.. Ale poza tym łyżeczka jest jak najbardziej godna polecenia :)

2013-09-14 22:43

Testowana na gęstszej kaszce, dała radę :) Wielkość optymalna, nie jest za głęboka. Bardzo wygodnie się ją czyści wyciorem, który jest dołączony. Rzecz warta uwagi i godna polecenia dla osób ceniących sobie wygodę. Przy karmieniu tą łyżeczką zdecydowanie mniej się sprząta.

2013-08-05 20:15

Łyżeczka z większym przepływem idealnie sprawuje się u nas przy kaszkach,bądź gładko zmiksowanych zupkach.Do dań z kawalkami niestety już nie bardzo bo łyżeczka się zapycha,ale jest o tym mowa w instrukcji:)Mój mąż jest zachwycony ta butelką ,wcześniej jak karmił kaszką Emilkę to zawsze łapki pchała mu do miseczki i kaszka była wszędzie,a teraz nie musi sprzątać hehe:)Żałujemy że nie kupiliśmy jej od razu przy rozszerzaniu diety już poleciłam buteleczkę koleżance bo właśnie powoli zaczyna wprowadzać nowości swojej córeczce:)

2013-07-31 00:53

Według mnie jest świetna! wszystko napisałam już w opinii butelki wielofunkcyjnej.

2013-07-30 16:36

Bardzo ładnie i estetycznie wykonany produkt. Podoba mi się kolorystka, choć jak tu czytam, kolorki się pod wpływem używania zmieniają. Jestem bardzo mile zaskoczona, że wraz z łyżeczką w komplecie jest wiciorek, gdyż zazwyczaj takie gadżety trzeba dokupić oddzielnie a nie rzatko okazuje się, że w mniejszych lokalnych sklepach ich nie można dostać. Duży plus za to rozwiązanie.

2013-07-28 21:09

Pomysł połączenia butelki z łyżeczką świetny, miękka końcówka łyżeczki jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza podczas ząbkowania, szczoteczka do czyszczenia nie zastąpiona podczas czyszczenia. U nas sprawdziła się do podawania mleka koziego którego synek nie chciał pić z butelki natomiast z łyżki wypił, sądzę że butelko-łyżeczka może być dobrym rozwiązaniem ale do podawania dań bez większych kawałków.