Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Co zrobić gdy 8 miesięczne dziecko przestało jeść kaszki ?

Data utworzenia : 2017-10-26 13:28 | Ostatni komentarz 2017-11-02 21:39

K.Chorazy

874 Odsłony
16 Komentarze

Mój problem jest na temat jedzenia u mojego maluszka moja Iza ma 8 miesięcy i karmie ja i piersią i podaje jej grysik od 5 miesiąca i przez jakiś półtora miesiąca pięknie jadła ten grysik ale teraz od nie dawna nie chce mi go wogóle jeść co jej daje to płacze i tak to trwa od ponad miesiąca i nie wiem co mam dalej robić gdyż mój pokarm jest nietreściwy i mała się nim nie najada a chciałbym juz po mału przestać ja karmić piersią proszę pomóżcie :-)

2017-10-30 22:59

Skoro karmisz piersią to kaszki możesz robić na swoim mleku albo na wodzie. Nie potrzebujesz mm, chyba, że chcesz już kończyć kp?

2017-10-30 15:04

Tylko jakie to mm jest dobre dla dziecka ja jej już próbowałam dawać z bebilionu i ja po tym brzuszek bolał.

2017-10-28 08:35

Dziękuję za rady postaram się bardziej rozszerzyć jej dietę byle by mi jadla mam nadzieje ze będzie dobrze :-)

2017-10-27 06:26

Najlepszym pomysłem jest zastąpienie grysiku innymi kaszkami. Polecam z firmy Holle, są wielozbożowe i zdrowe dla dziecka. Kaszki smakowe zawierają cukier, więc lepiej ich unikać. Jeśli chcesz zrobić córeczce kaszkę smakową, to do zwykłej kaszki dodaj trochę startego owocu, efekt taki sam. Jeśli chcesz przestać kp to zacznij odstawiać dziecko powoli, etapami, zastępując poszczególne karmienia innymi posiłkami lub porcją mm. A jak wygląda u Was rozszerzanie diety? Co córeczka już je oprócz mleka i grysiku?

2017-10-26 22:54

myślę tak jak dziewczyny wyżej już napisały, że warto wprowadzić dziecku kaszki smakowe bo grysik na pewno się już przejadł albo mleko modyfikowane zamiast piersi

2017-10-26 22:50

Nie ma czegoś takiego jak mało treściwy pokarm. Dziecko w wieku Twojej Izuni potrzebuje dużo kalorii, bo dużo się rusza, dlatego częściej chce jeść. Dajesz córci coś więcej niż mleko i grysik? Rozszerz dietę, zastąp grysik innymi kaszkami. Powodzenia

2017-10-26 19:43

skoro i tak chcesz odstawiać od piersi to zacznij podawać jej słoiczki i może ten grysik jej się przejadł mój mały jak je kasze jedna za długo tez nie chce jeść

2017-10-26 19:42

Spróbuj kaszek w różnych smakach, może jej coś innego zasmakuje. Kup może też jogurty.