Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1473 Wątki)

Jakie kolory dodatków do kuchni

Data utworzenia : 2017-10-15 10:58 | Ostatni komentarz 2019-12-06 16:15

N.Kwit

1657 Odsłony
14 Komentarze

Jestem w trakcie kupna domu i zastanawiam się na dodatkami do kuchni. Kuchnia ma fronty w kolorze kremowym, wysoki połysk, zarówno lodówka jak i zmywarka są zabudowane. Obecni właściciele mają dodatki kremowe, a ja zastanawiałam się czy też kupić kremowe czy w bardziej wyrazistym kolorze. Pisząc dodatki mam na myśli - pojemniki na kawę, herbatę i cukier, czajnik, mikrofalówkę, ręczniczki i dywanik na podłogę, bo z kuchni jest wyjście na ogród, a nie chcę kafelków brudzić po każdej wizycie w ogrodzie. Mam też ekspres do kawy taki jak w załączniku i zastanawiam się właśnie nad dodatkami w tym stylu. A do tego jakiś obraz na przeciwległą ścianę, może jakiś fajny wazon albo figurka do postawienia na wyspie - taki bar śniadaniowy, pomiędzy kuchnią a jadalnią. A może stylowa doniczka z roślinką?

2018-04-18 11:39

Nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, ale fajnie jakbyś wrzuciła wizualizacje projektu, chyba, że masz już wszystko gotowe. Kolory ścian i mebli to jedno, ale akcesoriami kuchennymi można fajnie zmienić nastrój pomieszczenia. Znajoma robi cuda w tym temacie, mi też sporo pomogła przy wystroju. Umie wszystko dobrać w taki sposób, żeby było widać, że to kuchnia kobiety. Monika znalazła mi ładny zestaw filiżanek w https://fabrykaform.pl/kubki-i-szklanki możemy się teraz spotykać na eleganckiej herbatce. Jeżeli nie jesteś pewna co wybrać, to dobrze, że szukasz i pytasz, mi to oszczędziło sporo kłopotu.

2017-10-20 18:40

Ja obstawiam pomarańcz :) ożywi kuchnię, sama myślałam o lodówce w tym kolorze, ale cena ściągnęła mnie ma ziemię i mam ścianę w kuchni w kolorze cegły.

2017-10-20 15:59

Myślę, że z dodatkami można zaszaleć i kupić w innym kolorze, tak to wszystko się może zlewać, a tak to nadasz kuchni nowy charakter :)

Konto usunięte

2017-10-18 09:11

Również nie widze załącznika. A fajnie jakbyś zdjęcie umieściła bo moglibyśmy sobie zobaczyć jak rzeczywiście wygląda kuchnia i łatwiej byłoby Ci doradzić co wybrać. Jeśli kuchnia jest kremowa to faktycznie dobrze byłoby kupić jakieś mocniejsze dodatki. Nieco rozweseliłyby pomieszczenie. Do kremowego koloru będą pasowały: mięta malina czerwień ewentualnie kolor cytrynowy Ciekawy artykuł jest tutaj: http://www.ekogroup.info/16032/zerwij-z-nuda-postaw-na-kolorowe-i-nowoczesne-akcesoria-do-kuchni/ Na stronie jest opisane w jaki sposób zerwać z nudą w kuchni. Nawet jak z czasem Ci się takie akcesoria przestaną podobać to przecież możesz je wymienić na nowe.

2017-10-17 10:48

jeśli szukasz inspiracji jak urządzić kuchnię to polecam zajrzeć do serwisu Dom z pomysłem a szczególnie części dotyczącej kuchni. Znajdziesz tam wiele gotowych projektów i porad jak można urządzić to pomieszczenie: http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-kuchnie,ik4.html Twoje kuchnia ma kremowe fronty więc starałabym ją trochę ożywić i raczej zdecydowała się na dodatki w intensywnych kolorach. Ja jestem wielką fanką czerwonego. W swoim mieszkaniu mam kuchnię z niebieskimi frontami i tutaj niestety czerwone dodatki kiepsko pasują. Na razie musiałam zdecydować się na takie w kolorze białym i czarnym ale w przyszłości gdy będę robiła remont to zdecyduje się na szaro-czerwoną kuchnię. Teraz modny jest kolor limonkowy i wszelkie odcienie zielonego, granat i ciemny szary

2017-10-15 22:58

Chętnie pomogę tylko że nie widzę załącznika