Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Co aktualnie czytacie?

Data utworzenia : 2017-10-11 11:36 | Ostatni komentarz 2021-06-01 13:11

aidaa

5886 Odsłony
203 Komentarze

Co aktualnie czytacie? Jakie książki możecie polecić?

2021-06-01 13:11

Hary Poter chhba za którym razem jak mąż oglądał to obejrzałam kawałek;) potem corka wariowała  na punkcie Harego tez mimo woli obejrzałam;) teraz Piraci z Karaibów ale to nie moje bajki;)

Ale mimo woli ogladam;) 

2021-06-01 08:23

Skończyłam czytać "Operacja Dżannah" Adama Ubertowskiego i biorę się dzisiaj za "Zmysły" Ilony Gołębiewskiej

2021-05-26 10:15

Jedna książka teraz czytana jest bardzo długo ale codziennie staram się znaleźć czas na chwilę czytania , z książek dla dorosłych teraz wchodzi Położna Marii Stachurskiej , bo książki dla dzieci łykamy w dużych ilościach �

2021-05-18 18:46

Ja nie wiem czemu ale pamiętam jak za czasów szkolnych moje koleżanki wariowaly na punkcie Harrego Pottera a ja nie . Dużo osób go uwielbia a ja nawet żadnej części nie obejrzałam w telewizji. I nie rozumiem tego zachwytu nie wiem co że mną nie tak.

2021-05-18 14:44

Zdecydowanie teraz gorzej z czasem ;)

Ja w ogóle sobie naobiecywałam że podczas ciąży to nadrobię lektury - zwłaszcza te 'potrzebne' z rozwoju osobistego (zamierzam się przekwalifikować jakoś po porodzie). Jednak 9 miesięcy mija i .. za dużych postępów w temacie nie ma :P

Są takie książki które zostają w sercu na zawsze i u mnie Harry to własnie taka pozycja ;)
Mam wszystkie części z tych pierwszych wydań i teraz zbieram te wydania z ilustracjami Jima Kaya ;)

Właśnie ja też widziałam te gry Trival Pursuit. Mają mnóstwo wersji i książkowe i serialowe.
Nie kupiłam bo nigdy w tę grę nie grałam. Polecacie?

 

2021-05-18 11:23

Paulina keidys to harrego pochłaniałam w dwa dni bo tak nie mogłam sie doczekać co będzie dalej . Teraz choc mam wszystkie częsci w domu obawiam się, że to by trwało :D ale film juz mi cos da hah 

teraz była w lid l]gra za 40zł Winning Moves Trivial Pursuit Harry Potter

2021-05-18 10:10

Harry Potter też kiedyś już z 5x przeczytałam, filmy też widziałam po kilka razy, ale teraz już wolę inna literaturę. 

2021-05-17 22:18

Mazia co za gra? Zdradź tytuł. Ja to czytałam książki o Harrym obowiązkowo. Kiedyś dużo czytałam , teraz czasu mniej a jak mam chwilę dla sobie to wolę odpalić netflixa albo zagrać w grę na telefonie i się odprężyć trochę