Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Dom czy mieszkanie

Data utworzenia : 2017-09-01 14:55 | Ostatni komentarz 2023-06-05 10:09

Nyshbel

4356 Odsłony
88 Komentarze

Witam Powiedzie mi dziewczyny Jak byście miały zdecydować się na zakup domu lub mieszkania to co byście wybrały?

2023-06-05 10:09

Są wady i zalety, ale ja mieszkam w domku i mieszkanie to dla mnie więzienie jednak. Wiadomo czasami nie ma takiej możliwości i ludzie nie wyobrażają sobie mieszkać w domu. Ale jednak podwórko dzieci mogą latać bez problemu to komfort. 

2023-06-05 00:07

Jak się ma dzieci to dom jest idealnym rozwiązaniem. Ale później dla 2 osób w powiedzmy podeszłym wieku robi się za dużo tej przestrzeni i ciężko już wszystko ogarnąć. I duża przestrzeń stoi niewykorzystana, a posprzątać trzeba, ogrzać zimą też. Ciężki temat i każdy musi go przeanalizować wg własnych potrzeb i możliwości. 

2023-06-04 23:02

Ja całe życie mieszkam w domu na wsi, więc trudno mi sobie wyobrazić mieszkanie w bloku. Z drugiej stron dom to wieczna robota wkoło a mieszkanie zamkniesz i wyjeżdżasz, nie przejmujesz się w zasadzie niczym. 

Jednak przy dzieciach to ja sobie bardzo cenię własny ogród i tego bym nie zamieniła na mieszkanie tak myślę :)

2023-06-03 08:30

No mieszkałam w domu, teraz w mieszkaniu ;) i w ziemie kocham mieszkanie, a latem chciałabym mieć dom, nie tyle dom co to podwórko ;) tak jak Jagoda mowi, nie ma to jak wyjść z kawka na podwórko , bo balkon to nie to samo ;) ale chociaż korzystam jak jadę do rodziców ;)

2023-06-03 08:28

Mi chyba w mieszkaniu najbardziej brakuje tego , że nie można wyjść sobie z kawą na swoje podwórko. To chyba takie małe marzenie. Tu pije kawke, mąż cos tak robi , a dzieciaki się bawią. :D

2023-06-02 19:41

Mi właśnie brakuje tej prywatności ,przestrzeni i kawałka ziemi by dzieci mogły się wybiegać :) Wolałabym dom ,ale mieszkamy w mieszkaniu. Ciężko coś jednak znaleźć w jakiś przyziemnych kwotach :) Same ceny działek są teraz kolosalne.

2023-06-02 19:15

Mieszkam w mieszkaniu ale chciałabym mieć domek z ogrodem, dzieci by miały gdzie biegać itp ale wiadomo dom to o wiele większy wydatki itp 

2023-06-02 09:44

Ja mieszkałam na mieszkaniu i w domu. Pomimo tego, że w domu jest dużo więcej obowiązków, bo chociażby sprzątania więcej i roboty wkoło domu, to już by się nie wróciła na mieszkanie. Jednak to jest swoboda, przestrzeń i prywatność, jakiej na mieszkaniu się nie ma :)