Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Tabliczka do auta z imieniem dziecka

Data utworzenia : 2017-08-13 22:04 | Ostatni komentarz 2017-09-20 10:43

ByAmy

2456 Odsłony
15 Komentarze

Mamusie... Już udowodniłyście, że jesteście najlepsze w wyszukiwaniu fajnych rzeczy dla swoich pociech. Ja zawsze coś znajdę super, ale później jest problem by dopasować to do mojej córeczki. Teraz jestem na etapie szukania tabliczki z imieniem do auta dla mojej córeczki Anastazji. Tylko to nie ma być naklejka, a tabliczka przyklejana na przyssawkę. Jednak nie chce tradycyjnego trójkąta. Dziś na spacerze zauważyłam piękne tabliczki, ale oczywiście imienia mojej córeczki nie było. Nawet pustego pola by wpisać. Kiedy zapytałam panią czy jest możliwość zamówienia albo może powiedziałaby gdzie zamawia to wybuchła na mnie, że jest tylko to i mam jej "Gitar nie zawracać". Sprzedawca roku normalnie. To kochane mamusie proszę o pomoc. Szukam takiej tabliczki jak na zdjęciu (dokładnie takiej). Z imieniem Anastazja lub pustym polem do wpisania. Dziękuję :)

2017-08-14 12:10

Ja kojarzę, że kiedyś w empiku były różne tabliczki, ale czy będzie wasze imię to nie mam pojęcia

2017-08-14 11:04

Trudno znaleźć rzecz z mało popularnym imieniem, dlatego allegro albo ta strona którą podała E.Kosnik Jak będziesz już miała tabliczkę to się pochwal

2017-08-14 10:11

ja też proponuję na allegro, sporo tam różności i pewnie znajdziesz właśnie tą z Imieniem córeczki

2017-08-14 08:28

ByAmy świetne te tabliczki szkoda, że nie ma z imieniem jakie byś chciała. Może spróbuj na fb znaleźć jakieś handmade

2017-08-14 08:00

Na tej stronie można samemu zaprojektować sobie naklejkę https://www.szyldmax.pl/szyldomat

2017-08-14 07:00

Można jeszcze sprawdzić olx. My kupiliśmy tabliczke na przyssawki w ksztalcie trójkąta ostrzegawczego będąc na wycieczce w bieszczadach. Naklejke trzeba przykleić na stale a taki zanczek jest mobilny:) mamy drugi podobny te z imieniem z Hippa, dostalismy razem z probkami:) widzialam tez takie tablice rejestracyjne malutkie z imieniem ale trudno mi powiedzieć jak sie je montuje na szybie?

2017-08-14 06:54

Sprawdź na allegro, tam jest tego sporo, od koloru do wyboru a i najważniejsza rzecz robią też na zamówienie więc i będziesz mogła zamówić sobie tabliczkę z dowolnym imieniem ;)