Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Dzieci rozbrajają

Data utworzenia : 2017-07-04 23:12 | Ostatni komentarz 2017-07-28 23:54

magnolijam32

972 Odsłony
10 Komentarze

Mam taką propozycję, żebyśmy tak dla rozweselenia pisały tu rozbrajające teksty naszych dzieci, albo opisywały zabawne sytuacje z ich udziałem...

2017-07-28 23:54

Ostatnio na.grillu u siostry powiedziałam tą historię z żubrem, ubaw niesamowity

2017-07-28 07:31

A ja ostatnio szukałam góry od kostiumu syreny (moja córcia wymyśliła sobie na Mikołaja że chce dostać kostium syrenki) i przeszukałam całe mieszkanie aż w końcu usiadłam i myślę i nagle mówię do męża że chyba w kanapie jest bo coś mi świta i sprawdziliśmy i faktycznie był tam a tu nagle z radością odzywa się córcia -O jak dobrze że mamie się zaświeciło coś w głowie ;) bo byśmy nie znaleźli kostiumu.

2017-07-27 23:09

Jak niektórzy wiedzą, mojej Amelce zdażyło się ugryźć swojego młodszego brata. Postanowiła się tym pochwalić wujkowi: -gryzem Bartka -a czemu go gryziesz? - bo jest słodki... No i wszystko jasne...

2017-07-09 22:11

Fajna nazwa pyrtaś my mówimy dzyndzelek

2017-07-08 23:03

Sytuacja mojej siostry i jej 2 i pół letniego synka :) siostra urodziła drugie dziecko i starszy brat zazdrosny chodzi z nią wszędzie, nawet do toalety. Zapytał "mamusiu naprawdę nie masz siuroczka?" Ona ze naprawdę. A on na to "to sikasz dupcia?" Ona nie odpowiedziała. Potem wieczorem gdy mały się kąpał bawił się pyrtusiem i siostra żeby się nie bawił bo urwie i jak będzie sikal. A on na to "tak jak Ty mamusiu dupcia " :D

2017-07-06 09:18

He he żubry fajne ;)) a ja mam coś sprzed kilku miesięcy. Jak wiecie walczę z moją trzylatka i kupą do kibelka. Kiedyś jak mi zrobiła w kącie wzięłam ją do łazienki i tlumacze i tlumacze...A ona wzięła moja głowę w swoje łapki i mówi - Mamusiu nie martw się pójdziesz do kościółka i się za mnie pomodlisz i będę robić kupę do kibelka ". Ja myślałam że się przewroce w tamtym momencie - skąd te słowa wzięła nie mam pojęcia

2017-07-05 18:51

Ten tekst z żubrem też mnie rozbawił hi hi :)

2017-07-05 18:36

Dobre z tymi żubrami hihi powiem mojej mamie, że to przez nią, bo jeśli pije piwo to właśnie żubra hahaha