Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Nerwy

Data utworzenia : 2017-06-21 08:09 | Ostatni komentarz 2017-06-22 22:03

Pamela.Mokra

717 Odsłony
9 Komentarze

Hej kobitki. Wiem,że na Was zawsze mogę liczyć. Chodzi o to że mała skończone 8miesięcy zaczeła być strasznie nieznośna -nie to żebym narzekała na swoją córke,ale ja już nie daje rady:( Z nikim nie zostanie,bo jest płacz. Nawet z własnym ojcem,nie mam jak wyjsc z domu sama,aby troche sie oderwac od domu to mnie przytlacza. Jak juz gdzies wychodze na kawe z kolezanka to zawsze ciagne mała ze soba. W nocy budzi sie co godzine z placzem to trzeba biec do pokoju obok i ja uspokajac,nad.ranem.juz nie mam sil i zabieram do Nas ale u nas to samo spi i raptownie histeryczny placz..... jak wstanie to nie polezy spokojnie zeby ja nakarmic tylko wyk. Siedziec bawic sie sama nie chce bo jak tylko znikne jej z pola widzenia wyk. W wozku wyk. Chodzi spac okolo godz 23 i wstaje o 6 ja padam na twarz po nocnych maratonach. Wydaje mi sie ze malej ida zeby. Nic nie pomaga ani krople camilia ani masci..... w dzien tez caly czas na rekach nawet do toalety chodze z nia bo placz. Mowia ze mam ja zostawic by sie wyplakala ale ja tak nie potrafie serce mnie boli jak widze jak ona placze....A na domiar zlego moj mi jeszcze mowi,ze jestem zła matka bo wstaje z nerwami do dziecka... wiem ze nie powinnam ale zmeczenie bierze gore:(( czy myslicie ze powinnam brac cos na uspokojenie? Pocieszcie mnie ze to minie.... chyba dopada mnie jakas deprecha :(

2017-06-21 08:44

hej jakbyś miała możliwość, albo masz kogoś kto jeździ do niemiec to tam jest Osanit i jest bardzo dobry przy ząbkowaniu pomógł synkowi mojej koleżanki i kuzyna synek przeszedł bez płaczu ząbkowanie. Kochana rozumiem Cię że nerwy biorą górę nie wysypiasz się nie martw się będzie dobrze i nie daj sobie wmówić że jesteś złą matką bo to nie prawda. Córeczka może jest do Ciebie mocno przywiązana że nie może Cię spuścić z oka może stopniowo znikaj jej z oczu to na 5 minutek z czasem stopniowo coraz dłużej i się przyzwyczai. A ten histeryczny płacz tak jak sama napisałaś może być przez bolesne ząbkowanie. powodzenia trzymaj się i głowa do góry :)