Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Z dzieckiem do lasu

Data utworzenia : 2017-06-10 18:37 | Ostatni komentarz 2017-06-13 12:58

Aleksandra91

1354 Odsłony
28 Komentarze

Na prośbę mojego męża, który strasznie się wczuł w Nasze LOVI forum, dodaję posta. Jeśli było już coś takiego, a szukałam i nie znalazłam dajcie proszę znać. A tym czasem, mąż uwielbia spacerować po lesie, przy jego pracy, popołudniowe wycieczki do lasu są uspokajające i relaksujące. Zapytał mnie jak to będzie z małym , kiedy będzie chciał zabrać go do lasu. Osobiście to sama nie wiem, Od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad kupnem nosidła TULA, mamy jeszcze na to czas bo synek rodzi się za 3 miesiące. Czy pójście z dzieckiem do lasu w TULI będzie dla niego bezpieczne? Jak zabezpieczyć maluszka ?

2017-06-13 12:58

w obecnej erze, wszystkie środki dla malucha i dorosłych są przetestowane dermatologicznie, więc są bezpieczne. Odpowiednie zabezpieczenie siebie w ubiór i dziecka daje większą gwarancję ochrony. Trzeba być ostrożnym :)

2017-06-13 12:00

AnnaLeszk w sklepach ogrodniczych znajdziesz takie preparaty do zabezpieczenia ogrodu przed kleszczami i komarami.

2017-06-13 11:53

Dla maluszków są specjalne preparaty przeciw komarom i kleszczom. Warto zabezpieczyć i siebie i dziecko, gdyż w tym roku jest plaga tego paskudztwa, zimy nie było i nie wymarzły naturalnie. Są wszędzie dosłownie, nawet w przydomowym ogródku jak już było wspomniane. Mam na to dowód, mój piesek biega przy domu​ i przynosi kleszcze.... Z mężem szukaliśmy preparatu którym można zabezpieczyć podwórko, ale jeszcze nie znaleźliśmy. Wracając do wątku, kleszcze siedzą zazwyczaj na niskich roślinach typu paprotniki czy mech ale potrafią wysoko skakać. Nie zawsze zdążymy w porę go zauważyć i strzepnąć z ubrania, więc bardzo ważne jest, aby ubrać się tak żeby nie miał dostępu do ciała. Na głowę chustę bądź czapkę z daszkiem, na nogach skarpetki zakrywające kostki i najlepiej wsadzić do nich nogawki. Na ręce długie rękawy ze ściągaczem ew.maluszkowi można założyć cieniutkie łapki żeby się nie pocił w upale. I na szyi apaszka lub golf. Oczywiście w upale dobrze, żeby cały ubiór był lekki i przewiewny, gdyż pot również jest wabikiem na te potwory i na komary. Na koniec wypsikać całą rodzinę bezpiecznym środkiem.

2017-06-12 18:44

Ja jestem gadżeciara straszna, uwielbiam nowości i chętnie bym przetestowała taką (no i te wzory mmmm :) ). Dlatego udaję że nie widzę tych postów bo w końcu mi ślinka jednak pocieknie i będę chciała kupić a tu wydatków jeszcze caaaała masa.

2017-06-12 18:04

Raczej tak, jak usiądzie. Bo rodzę na jesień, więc nie jest dobrym pomysłem noszenie noworodka w nosidle zimą. Nie po to zainwestowaliśmy kasę w wózek zimowy. Sąsiadka umie wiązać, może mi pokazać, ale jak widziałam ile czasu jej to zajmuje i zbyt długo to trwa, nosidło to wygoda i szybkość przede wszystkim.

2017-06-12 18:00

Nieprawda, chusty też trzymają cenę, zwłaszcza pasiaki - początkujących mam chętnych na wykochaną chustę zawsze jest sporo. Zamierzasz nosić dopiero jak maluch usiądzie?

2017-06-12 17:36

Nie myślę o chuście, bo nie mam takich zdolności i cierpliwości do wiązania. W TULE wkładasz malucha, zapinasz i wychodzisz. Od jakiegoś czasu odkładam sobie po parę groszy, żeby tak nie bolało jak będę ją kupować. Oczywiście najpierw pożyczę od koleżanki na spróbowanie i jak zda egzamin to zakupie. To prawda, że TULA trzyma swoją cenę, różnica między używaną a nową jest znikoma, a w przypadku chusty już różnica cen jest znaczna.

2017-06-12 17:05

To jest jakiś argument, nie mówię że nie są przydatne bo napewno są. No i piękne. Widziałam u jednej dziewczyny i się napatrzeć nie mogłam. No ale mój stan konta mnie sprowadza na ziemię. Może się skuszę na chustę, ale też nie jestem pewna.