Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

kombinezon

Data utworzenia : 2017-03-03 08:28 | Ostatni komentarz 2017-03-29 19:54

Monika.P

3996 Odsłony
62 Komentarze

Moje pytanie może dziwne ale czy uzywacie jeszcze teraz przy tej pogodzie kombinezonu? Pytanie bierze się z tego powodu iż synek wyrósł nam z gondoli a na spacerówkę jest jeszcze za mały. Jeśli ubiorę go w kombinezon (a mam taki zimowy gruby) to się nie mieści, Jeśli go ubiorę w kurteczkę albo w bluzę i spodnie to spokojnie z lekko podnienioną do góry wkładką to wtedy sie jeszcze miesci. Wiatry sa teraz mocne ale mysle ze gondola oslania jednak zastanawia mnie czy wasze maluszki sa jeszcze ubierane w kombinezony, czy juz moge odpuscic czy jednak pasowałoby ubierac jeszcze dziecko kombinezon (zaznaczam ze dziecko ma 5 miesiecy).

2017-03-09 09:15

Rzeczywiście dziwne z tą oliwka, bo ja tez sie na oliwke opalalam zeby szybciej słońce złapało...

2017-03-09 09:02

Ja tez uwazam ze ten nivea to jest wlasnie na ta chlodniejsza pore roku a na lato to juz z filtrem trzeba.... choc mi polozna mowila ze wystarczy buzke oliwka wysmarowac hmm dziwne bo czesto na oliwke to ja sie w lecie opalam i balabym sie dziecku nalozyc ja latem.

2017-03-09 08:06

Nie widziałam takiego z Nivea dla dzieciz filtrem, albo nie zwrocilam uwagi, bardzo lubie ich kosmetyki. Musze popatrzec. A jaka jest jego konsystencja?

2017-03-09 00:18

Może z Nivea baby -krem ochronny na słońce SPF 30. Na nadchodzące lato mam już (bo to nagroda) krem dla dzieci Skarb Matki.Szkoda tylko,że ma filtr 20.I tak jeszcze będę musiała kupić inny krem z wyższym filtrem.

2017-03-08 23:36

Właśnie polećcie jakis dobry krem z filtrem. Lato się zbiza ;)

2017-03-08 23:30

Angel racja, zresztą samo opakowanie kremu daje do zrozumienia że używa się najczęściej podczas zimy. W lecie trzeba stosować kremy z wysokim filtrem szczególnie dzieciom. Ewelina też uważam że krem z ziajki jest taki lejacy za bardzo i ciekawa jestem czy inne kremy też są takie.

2017-03-08 22:14

Latem ja w zeszłym roku kupowalam krem z Zajki z filtrem 50 spf, ale byl taki lejacy za bardzo, jak dla mnie. W tym roku musze poszukac innek firmy. Możecie coś polecić? U nas dziś piekna pogoda i byliśmy dwa razy na dworze. Popoludniu bylo cieplej niz rano, i corka sie wybawila na podwórku.

2017-03-08 20:02

Dzięki angel. Masz racje, w ogóle o tym tak nie pomyslalam, nawet jak kupowałam to też z myślą że ja lato bedzie a to przeciez musza byc już filtry.