Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Dzień Matki!

Data utworzenia : 2017-05-26 09:15 | Ostatni komentarz 2017-12-12 21:39

Redakcja LOVI

1077 Odsłony
17 Komentarze

Nasze najukochańsze Mamy! Dziękujemy Wam, że z nami jesteście, że jesteście dla siebie miłe i pomocne. Cieszymy się, że do nas zaglądacie i dzielicie się doświadczeniem. Chcemy Wam dziś życzyć dużo miłości, radości, cierpliwości. Bądźcie szczęśliwe i obyście w zalewie obowiązków znajdywały również czas dla siebie, bo paznokcie same się przecież nie zrobią ;-) Bez świat nie miałby sensu! Kochamy Was! Redakcja LOVI

2017-12-12 21:39

Podpisuję się :)

2017-12-12 20:20

My powinniśmy podziękować za tak wspaniałe forum jakie dla nas stworzyliście , za to że właśnie tutaj znalazłyśmy kogoś kto razem z nami będzie się śmiał ale też wysłucha i pomoże w potrzebie :*

2017-12-12 19:07

A ja dziękuję Wam za to, że utworzyliście tak wspaniałe forum, w którym można dowiedzieć się wielu bardzo przydatnych informacji, że można dodawać posty, w których opinie innych mam są na prawdę nieocenione i są na tyle uprzejme żeby dzielić się z Nami swoimi doświadczeniami :) za konkursy, które dają szanse lub przetestowanie tak przydatnych produktów, myślę, że ja również będę miała okazje i szczęście wygrać bądź przetestować produkty LOVI a najbardziej marzy mi się LAKTATOR LOVI EXPERT. :) smoczki, butelki, nakładki laktacyjne itp już zakupiłam i za niedługo będą na pewno służyły mojemu maleństwu, które za niedługo już będzie z Nami :) jesteście niesamowici, że dajecie szanse i jesteście wielką pomocą zwłaszcza dla mnie przyszłej mamy, która przez Wasze forum dowiedziała się wiele bardzo ważnych informacji dotyczących maleństwa, jego bezpieczeństwa i nie tylko. A to dla mnie jako dla mamy jest najważniejsze żeby dać dziecku wszystko co najlepsze i najbezpieczniejsze. :) Pozdrawiam, Wesołych Świąt ! <3

2017-06-01 06:10

Drogie dziewczęta, forumowiczki, Mamy! Nie było mnie tu w dzień Matki, więc przy okazji dnia Dziecka chciałabym złożyć Wam i Waszym dzieciom najlepsze życzenia, byście zawsze mogli liczyć na siebie nawzajem, by Wasza więź była wyjątkowa i trwała, by rodzicielsko-dziecięca miłość przejawiała się codziennie, w każdym geście i nie dawała o sobie zapomnieć :) (A życzenia Redakcji... trafione w punkt! Choć kiedy miałam zrobione paznokcie to ja już nie spamiętam... Na ślubie chyba :D )

2017-05-28 17:05

dziękuję i życzę Wam samych przyjemnych chwil z dziećmi!

2017-05-27 10:56

Dziękuję za życzenia i Wam Kochane Mamy życzę samych radosnych chwil z naszymi pociechami. :)

2017-05-27 08:05

Dziękuję za życzenia:) Ja również sie przyłączam do tych życzeń! Zycze Wszystkiego najleszego pozostałym mamom, przede wszystkim zdrówka dla Waszych pociech i aby kazdy dzien z Waszymi maluchami byc jeszcze piekniejszy niz poprzedni:)

2017-05-26 22:05

I ja dołączam do życzeń Wszystkim Mamom życzę cierpliwości do nocnego wstawania i płaczu z nie wiadomo jakiego powodu ;)