Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Mamusie za granicą ;)

Data utworzenia : 2017-05-24 19:07 | Ostatni komentarz 2017-10-24 11:40

Zzaczarowanaa

893 Odsłony
8 Komentarze

Są tutaj jakieś mamusie przebywające poza granicami Polski? Ja właśnie zmieniłam miejsce zamieszkania z Polski na Niemcy a dokładniej Dortmund ;) Mam dwumiesięcznego Synusia Igorka;) Fajnie byłoby wymieniać się doświadczeniami co jak i gdzie ;) Jak Wam jest? Nie tęsknicie za krajem, rodziną...? POZDRAWIAM

2017-10-24 11:40

Bardzo popularny zawód to opiekunka. Opieka nad osobami starszymi wymaga pewnych cech charakteru, które nie każdy posiada. Decyzja o wyjeździe powinna być zatem przemyślana i omówiona przede wszystkim z najbliższymi. Osobiście uważam, że jak się ma rodzinę to trudno podjąć taki krok, chyba, że ma to być wyjazd właśnie z rodziną. Praca jak najbardziej ambitna-bo jednak komuś pomagasz i czujesz się potrzebny. Poczytaj sobie artykuł o pracy opiekunki: https://promedica24.com.pl/aktualnosci/lista-aktualnosci/?details=fakty-i-mity-o-zawodzie-opiekuna ` i podejmij właściwą dla Ciebie decyzję.

2017-06-07 13:23

No niestety język to kolejny problem... póki co jest baaardzo słabo...

2017-06-02 09:58

Dokładnie. Jeśli tylko język znasz to bez problemu nowe znajomość na placu zabaw

2017-06-01 14:29

Jak bedziesz z dzieciakami na plac zabaw chodzic to szybko poznasz ludzi i bedzie latwiej,a do polski zawsze bedzie cie ciaglo,trzymam kciuki za ciebie :)

2017-05-31 15:50

Zadomowisz Siw za jakiś czas zobaczysz. Ważne żeby się nie izolować tylko otwierać na ludzi

2017-05-31 13:18

Man nadzieję;) chociaż powoli się klimatyzujemy to i tak odliczam kiedy będę mogła odwiedzić Polskę;))

2017-05-30 12:33

Może na innym jakimś forum znajdziesz mamy mieszkające w Twoim mieście i będziecie mogły się spotykać nawet, bo wiadomo na początku trudno o znajomości

2017-05-25 13:10

Ja jestem osoba ktora przed porodem wrocila do Polski po 10 latach.Ucze sie akcerowac rozne rzeczy wiem jak mi wszystkiego brakowalo bedac zagranica,rodziny przyjaciol nawet polskiej mowy porozmawiania na ulicy teraz juz sie przyzwyczajam ale na poczatku ciezko bylo.Niech sie.pani nie martwi bedzie dobrze musi sie.pani zaklimatyzowac na poczatku bedzie.ciezko ale da pani rade,z czasem bedzie.lepiej wazne.ze.maz u boku i zeby duzo rozmawiac nie ukrywac ze jest ciezko