Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Plusy i minusy forum

Data utworzenia : 2017-05-11 09:20 | Ostatni komentarz 2018-01-18 22:40

Ewcia88

12920 Odsłony
472 Komentarze

Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja jestem dopiero kilka dni na forum Lovi i jestem mega zadowolona z niego. Tyle tu ciepłych osób chętnych do pomocy. Już nawet samo to że można z kimś pogadać o byle czym i nie jest to rodzina lub koleżanka/sąsiadka która powie wszystko dalej. Macie podobne odczucia? Dzielnie się swoimi odczuciami ;)

2017-05-11 17:28

Martak na forum musi być czas, np przy kp tak jak ty, czy przy usypianiu jak ja teraz. Albo jak syn robi w smoka albo pochłonęty jest zabawą sam ;) albo nocą

2017-05-11 17:17

Ja tez uwielbiam to forum. Jestem tu dopiero drugi miesiac, a tak mnie wciagnelo. Zawsze tu zaglądam przy karmieniu (jak teraz) lub jak maly śpi :) A mimusem jest właśnie to, ze to taki maly pochlaniacz czasu :P ale jaki przyjemny ;) Swoja drogą to ja nie wiem jak mamy z dwojka dzieci lub wiecej maja czas zeby tutaj zagladac. Podziwiam Was :)

2017-05-11 16:50

Też właśnie zauważyłam ten komentarz Aleks ;) ja chyba w tym roku spasuje z wakacji i z maleństwem nigdzie nie jedziemy

2017-05-11 15:52

Mój raz się nawet zezłościł, ale zmiękł jak mu powiedziałam., że dzięki temu wiem co kupić dziecku na bolący brzuszek ;) Aleks ciągle piszesz o tych górach, co i gdzie tam macie? Domek swój? Latem tam jeździcie na dłużej?

2017-05-11 15:44

Dokładnie - forum to wciąga ;) mój mąż również komentuje że z telefonem prawie się nie rozstaje ;)

2017-05-11 13:11

MAM ja taksobie myśle że jak TY dajesz radę, to i ja dam:) TYlko musze zmienić sieć w telefonie bo jak pojade w lato w góry to może znowu być cięzko z zasięgiem

2017-05-11 12:40

Też uwielbiam forum, szkoda tylko, że dziewczyny pojawiają się a po jakimś czasie jak się już poznałyśmy, wiemy o sobie trochę, to znikają, rozumiem dzieci co wiąże się z brakiem czasu niestety. Nie ma już Dziubus, Natka rzadko zagląda.... Pewnie i Aleks mniej czasu będziesz miała dla nas.

2017-05-11 12:18

O ja z forum też jestem bardzo zadowolona Nawet mój mąż się ze mnie śmieje i mówi że więcej czasu poświęcam forum niz jemu Jest to wciągająca co prawda Obawiam się że jak urodzę Zosie to już nie będę miała tyle czasu przy dwójce maluszków ale myślę że przynajmniej raz dziennie uda mi się wejść i zerknąć co tam u was najbardziej cenię sobie to że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości pytań zadaje pytanie na forum i bardzo szybko dostaje odpowiedź i wiem że dostaje odpowiedź od mam które mogły miec podobne sytuacje ,które mnie na przykład w tym czasie Niepokoją