Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Plusy i minusy forum

Data utworzenia : 2017-05-11 09:20 | Ostatni komentarz 2018-01-18 22:40

Ewcia88

12921 Odsłony
472 Komentarze

Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja jestem dopiero kilka dni na forum Lovi i jestem mega zadowolona z niego. Tyle tu ciepłych osób chętnych do pomocy. Już nawet samo to że można z kimś pogadać o byle czym i nie jest to rodzina lub koleżanka/sąsiadka która powie wszystko dalej. Macie podobne odczucia? Dzielnie się swoimi odczuciami ;)

2018-01-18 22:40

Agusia bo tak jest - jak każda pisze co się u niej dzieje, jakie troski jakie radości to chcąc nie chcąc poznajemy siebie krok po kroku he he A ja w styczniu słabo z aktywnością ; ( mam ekstra pracę w domu i dzieci do tego więc wieczorami zasypiam już przy nich czasem i nie ma siły na forum....teraz jestem na chwilę , korci by przelecieć kilka wątków ale lepiej pójdę się wyspać...może w weekend nadrobie moje uzależnienie he he

2018-01-18 09:21

Ja uwielbiam to forum i jest juz bardzo do niego przywiązana a zwłaszcza do Was.Nigdy sie nie widzieliśmy a wydaje mi sie jakbym Was znała ;) Zawsze moge sie tytaj wyzalic albo czegos nowego dowiedzieć!

2018-01-18 00:08

Ja lubię forum lovi. Można się tu sporo dowiedzieć. Inne fora na które się zapisałam już takie nie są. Więc jestem tylko na tym jednym forum. Tu jest każdy pomocny i każdy się każdym przejmuję i dopytuje co się stało. Można też otrzymać dużo wsparcia. Ale ja w tym miesiącu nie mam za dużo czasu tu być. Mam nadzieję, że to tylko przez jeden miesiąc tak będzie, stale coś. Nawet czasu dla siebie nie mam.

2018-01-16 14:48

Ja też uważam, że forum jest super i wciąga jak jakaś gra :-) tyle, że tutaj się można sporo dobrego dowiedzieć :-)

2018-01-16 14:39

Ja w czasie tej ciąży korzystałam na początku z innego forum, ale ciężko mi się było tam odnaleźć. Choć całą pierwszą ciązę korzystałam z tego samego. Tutaj uwielbiam zaglądać i żałuję ze znalazłam Lovifoum tak późno :P

2018-01-16 14:37

Witamy Fabiola w naszym gronie he he na naszym forum napewno zdobędziesz sporo wiadomości A i dzieł się swoimi he he Ewcia dobrze podsumowała bo to forum takie na dobre i na zle wiec ciężko z niego zrezygnować he he

2018-01-16 10:40

Witaj Ewcia ja też jestem mamą dwójki dzieci i swojego czasu dużo siedziałam na różnych forach i pisałam. Póżniej postanowiłam ograniczyć pisanie i poświęcić czas na hobby, i tak mi się udało. Teraz gdy jestem po raz trzeci w ciąży znowu zaczęłam czytać i pisać na różnych forach. Chcę sprawdzić jakie nowości teraz są w szpitalach lekach i produktach dla dzieci. Myślę że moje pisanie tutaj trochę potrwa i dowiem się dużo fajnych i pomocnych rzeczy

2018-01-16 10:37

Ewcia88...to.forum.na pewno wciaga;-) i jak.juz sie z kims pisze i czyta czyjes przeżycia itp...to jest sie dalej ciekawy co u tej osoby sie dzieje i czytamy dalej;)...zawsze monza komus doradzic kub ktos nam.doradza na swoich.doswiadczeniach gdzie bardzo nam pomaga , mimo ze dzieci sa różne ale zawsze moze się.uda..he. Pozatym mozna sie wyzalic z trudnych chwil jak i rowniez pochwalić czym dobrym ;-) forum super...a no i Jeszcze na koniec dodatkowo za ta przyjemność możemy dostac przyjemność i przetestowac produkty z lovi;-) super forum;-)