Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Powroty na forum

Data utworzenia : 2017-04-17 23:04 | Ostatni komentarz 2017-07-23 08:34

nienormatywna

2218 Odsłony
53 Komentarze

Witam Was!!! Jak już pisałam w innych wątkach - bardzo kochałam to forum 2 lata temu gdy z zagrożoną ciążą leżałam i umierałam ze strachu, to LOVI uratowało mi dosłownie życie - bo nie zwariowałam i obecnie mam pyskatą ale kochana 2 letnią córeczkę, która jest mega absorbująca :P Myślałam, że zostane tu na zawsze, ale życie uderzyło mnie w twarz i zagięło czasoprzestrzeń aż do czasu gdy zobaczyłam 2 kreseczki po raz drugi!!!! :D No i natychmiast do Was wracam z radością choć pewnie z mniejszą ilością wolnego czasu :) Jest tu ktoś taki jak ja?? Ktoś kto wrócił po latach na LOVI?? Jak to się stało? Co się zmieniło? Czy tęskniłyście :P Bo ja baaardzo :) Pozdrawiam gorąco :)

2017-04-18 13:25

Cześć:) na forum jestem gdzieś od lutego 2016, wtedy to była końcówka mojej ciąży, teraz mam 13 miesięcznego synka:) Gratulacje dwóch kresek :)

2017-04-18 13:05

Witaj :) Ja tu na forum jestem od września 2016 :) Mam dwie córeczki jedną już prawie 13 lat a druga 19 miesięcy :) Gratuluję dwóch kreseczek na teście :)

2017-04-18 12:56

Witaj :) ja pamiętam Cię..gdy byłam mamą jednej małej córeczki..obecni są już dwie :) Spędziłam tu naprawdę wiele czasu, wiele wspólnych chwil, porad..z drugą ciążą jednak nie udało mi się być tu aż tak często jakbym chciała. hmm..ubolewam, że nie ma tu opcji pozostawiania wiadomości pw bym mogła mieć kontakt z dziewczynami tu z forum :) gratuluję dwóch kresek!!!!:) ps. ja o swojej drugiej ciąży dowiedziałam się jakoś..po świętach Wielkanocnych :) swoją drogą muszę tą datę odszukać :)

2017-04-18 12:46

Ja jestem chyba od października, ale mam już "na koncie" 2,4l synka, no i córcię 4,5 miesiąca. Fajnie lekko piszesz, chyba jesteś wesołą osobą

2017-04-18 12:04

Super historia... :) Witamy Cię, w mocno zmienionym gronie :) Ja jestem tu od września 2016, a córka urodziła się w styczniu tego samego roku. Ma teraz 15 miesięcy :) Trzymamy kciuki za bobasa nr 2, rośnijcie zdrowo!